Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Wykresik do oceny


walo

Rekomendowane odpowiedzi

no fakt 300 Niutków to juz lata :> :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bardzo pieknie :decayed:

Teraz to bedziemy mogli po podziwiac mnustwo wykresow bo zaczelo sie ''grupowe cipowanie u mistrza Rogalottiego'' :kox: :th:

Sam sie tam wybieram :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Teraz to bedziemy mogli po podziwiac mnustwo wykresow bo zaczelo sie ''grupowe cipowanie u mistrza Rogalottiego'' :kox: :th:

i wszystkie beda prawie takie same .... :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Znaczy sie takie kapitalne :naughty:

bo jeden pojedzie z 90 drugi ze 110 a trzeci ze 130 itd.... ale kazdy wruci z bananem na twarzy :> :> i tego zycze wszystkim :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez juz jestem zapisany do Rogala zobaczymy jak wyjdzie :gwizdanie: A Twoje autko super wyszło :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tzw delikatnie liźnięty furacz z dużym marginesem bezpieczeństwa... ;)

I tak i nie :>. Dlatego, że nie dało się mocniej zrobić. Starsze auta z pewnym przebiegiem czasami nie wychodzą za dobrze. Moc max jaką osiągnęlismy podchodzi prawie pod max z układu wtryskowego. Po prostu pompa nie daje wiekszej dawki paliwa. Kolejna rzecz to ten lekki pik przy około 2500obr. Turbo w tym miejscu traci liniowość doładowania i powstaje mały overboost. Poczyniłem wiele starań ale nawet nie dokonując żadnych zmian w sofcie a wykonując tylko same hamowanie po hamowaniu wykres wyglądał za każdym razem w tym miejscu innaczej.

W chwili obecnej wszystkie auta których nie da sie zrobić przez złacze jak i te z coustomową mechaniką silnika modyfikuje przy uzyciu symulatora w czasie rzeczywistym, to toledo miało ponad 20escia korekt programu. W skrócie żeby nie to urządzenie musiałbym 20cia razy programować pamięci i wkładać do sterownika. Zajęłoby to spokojnie cały dzień !!.

Niestety nie zawsze da się wygenerować idealne przebiegi. Choć większość aut które jest już po grupowym chipowaniu ma bardzo ładne wykresy.

Na koniec postaram się wkleić większość z nich.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeszcze raz wielkie dzięki Witek za wymęczenie mojego autka. Dieselek śmiga pięknie. Ciągnie w całym zakresie pięknie. Nie porównanie przed a po. Oczywiście teraz jest chrapka na więcej ale to już spore koszty się szykują :shocked: ;( ;( (turbo, Fmic, sprzęgło, wtryski i chyba pompa). Jak zmienię auto to powalczymy następnym razem.

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...