Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Spoty Puck i okolice - czwartek godz.18 (19 okres letni) parking koło McDonald's


novwy

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Siemka, myślałem że nikt z naszych okolic sie już nie odzywa.Jestem z Redy. Jakby kiedyś jakiś spocik jeszcze był to bym wpadł może moim trupkiem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No niestety, tak jak mowilem sie nie wyrobilem...:kwasny:

proponuje za to sobote lub niedziele wieczor? tez tak kolo 18:naughty: ?

---------- Post dopisany 02-12-2012 at 13:10 ---------- Poprzedni post napisany 30-11-2012 at 01:40 ----------

I co, jeszcze nie ruszyliśmy a watek już staną?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no z takim podejściem to nie ruszymy, trzeba jasno określić kiedy i o której bo tak to nikt się nie zjawi, poza tym rozumiem że lokalizacja Puck parking koło McDonald's wszystkim odpowiada. Ja wolę weekend mieć na inne przyjemności więc proponuję jak już pisałem czwartki godz 18, rzucajcie jakieś propozycje wspólnie się coś ustali.

Pytanie czy ktoś ma w ogóle VAGa i może się z nim pojawić na takim spocie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w sumie czwartek moze byc :wink: tylko mi pasuje bardziej 1900 ale zobaczymy jak to wyjdzie. jak cos podjade :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to zdecydowane, czwartek o 18 :naughty:

podlaczam sie pod pytanie co do VAG-a, mam problem w dostawie mocy ktorego zokalizowac nie moge :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że ktoś chciał przyjechać o 18 byłem po raz drugi tak jak pisałem podobno termin podpasował ale cóż może za zimno było ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To niewiem jak ty byles :decayed: Ale z kolega Seikokilla sie spotkalem, herbatke wypilismy i bylo milo. Za tydzien tez bede i tez herbaty sie napije :wink:

I tak btw. miejsce jest super, mamy gdzie usiasc pogadac herbatka tania i goraca:)

No i oczywiscie KEBAB za 9,99,- :grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

fajnie że ktoś chciał przyjechać o 18 byłem po raz drugi tak jak pisałem podobno termin podpasował ale cóż może za zimno było ;)

trzeba bylo troche poczekac :wink: Dotarlem 10min po godzinie "W", zjadlem fryty, podjechal "TyBucu" z ekipa i bylo calkiem pozytywnie :decayed: miejscowka oka :wink: zobaczymy jak pojdzie za tydzien :wink:

pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sorki gdzie byliście, bo ja na parkingu między makiem a stacją w samym rogu bliżej stacji dokładnie między 18 a 18;25 stałem moim kErmitEm ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to sorki gdzie byliście, bo ja na parkingu między makiem a stacją w samym rogu bliżej stacji dokładnie między 18 a 18;25 stałem moim kErmitEm ;)

zgodnie z instrukcja pod MC :wink: od frontu. Nie ma co sie rozczulac, niedlugo kolejny czwartek :decayed:. Moje sreberko poznasz a "TyBucu" ma zielonego szerszenia :naughty: Pewnie sie pojawie ale miedzy 18 a 18:30 w zaleznosci czy cosik bedzie blokowalo na skrocie pogorze-puck.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nadzieje ze w ten czwartek zawitam, chociaż do końca nie wiem czy mój szerszeniek nie będzie w warsztacie. :kwasny:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja tez mam nadzieje ze w ten czwartek zawitam, chociaż do końca nie wiem czy mój szerszeniek nie będzie w warsztacie. :kwasny:

i jak tam warsztat ? :wink: bo nie wiem czy sie jutro wybierac wybierac :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oj widzę puckie spoty się rodzą , swego czasu latałem na matarnie ale to za daleko przy obecnych cenach nie zarobił bym na paliwo :zyzol:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No ja mam narazie z głowy autko, pompa wspomagania się wysypała i niestety pojawić się nie moglem, za to w ten czwartek zjawie się na pewno, wezmę ze sobą tez vag-a jakby ktoś był zainteresowany :naughty:

---------- Post dopisany 20-12-2012 at 13:09 ---------- Poprzedni post napisany 14-12-2012 at 09:54 ----------

Więc jak, zjawi się ktoś dziś?:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja to dziś nie dał bym rady podjechać, taki szalony czas przed świętami może jak miną to się ustawimy na tym Mac'u

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja bylem, chwile postalem, nikt sie nie zjawil. Tak tez myslalem ze przed swietami wszyscy beda zalatani. Byl ktos s4 b7, ale nie zagadal, pewnie nikt od nas.:grin:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...