Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy ta praca się mi opłaca???


majuDJ

Rekomendowane odpowiedzi

Dostałem propozycje pracy w pizzerii jako kierowca. Pizzeria Diego ul. Sekutowicza 35/35A w Lublinie, mieści się na północnych obrzeżach miasta ( dosyć daleko od centrum). Oferta to 4/h oraz 3-8zł za wyjazd. Czy przy obecnych cenach ON i spalaniu mojej BMW E46 320d 136KM mi się to opłaca? Jak sądzicie, czy więcej mi moje BMW spali niż ja zarobię? Czy to może tylko opłacalne dla samochód o pojemności do 1000 z LPG?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To jest żerowania na ludziach. Popracujesz, wytłuczesz furę po Lubelskich dzurach i za te pieniądze nawet jej nie naprawisz :decayed:

Teraz każdy ma w pupie..woli łebka z autem niż użyczyć pracownikowi swojego, bo nie trzeba naprawiać, lać do baku, oleju wymieniać :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No racja to nie opłacalne jest, a nie będę kupował czikłaczenta z LPG, bo mi drugie auto nie jest potrzebne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak szukasz roboty to najlepiej z autem służbowym. Jeśli ktoś chce użyczyć Twoje auto to tak żeby stawki były w miarę ludzie aby w razie czego można auto naprawić.

Ja jeździłem kiedyś swoim autem w agencji reklamowej. Miałem liczone z kilometra i źle nie było..ale później przestało mi się opłacać - tłuc swój samochód i ździerać go w środku jakimiś rzeczami na akcje promocyjne :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) nie no jak by była by stawka 10zl/h plus 5-10zł za wyjazd to można by było kalkulować :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja uważam że samochód prywatny nie może służyć Ci do pracy bo to jest twoja własność a myślisz że jak się coś popsuje to szefo da Ci kasę na naprawę ? :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Rozumiem :) nie no jak by była by stawka 10zl/h plus 5-10zł za wyjazd to można by było kalkulować :)

To chyba musiałbyś wozić pizzę z kawiorem i szampana do tego , jak marzą Ci się takie stawki :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bmw wozić pizze nie pogrązaj sie :facepalm: przewaznie wożą skuterkami badź cieniasami :gwizdanie:

taką stawke to dostaniesz na budowie a nie jako rozwoziciel na godziny :gwizdanie:

ode mnie rada nie wrzucaj swojego auta w koszty zarobkowe bo nigdy na tym nie wyjdziesz póki bedziesz robił dla kogos

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat bez sensu, stawki i godziny pracy podane, autor nie umie liczyć, że musi pytać czy mu się opłaca? Poza tym do takiej roboty się bierze najgorszego paździerza przeznaczonego na straty, byle mało palił, szkoda męczyć swój główny samochód, a do tego taki permanentny smród paskudnego żarcia w samochodzie to :sick3:.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...