Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Jaka wielkość tarcz oraz klocków do b5 1.9TDI w automacie?


markus85

Rekomendowane odpowiedzi

Powitać, auto wyszło z salonu ze skrzynią automatyczną, przełożyłem na manual, ale gdzieś czytałem że tarcze w automacie są większe, klocki również są inne niż w manual? jak to się ma do rzeczywistości? pamiętam z 2 lata temu kupowałem klocki i gość mi dobrał ale jednak nie pasowały, trochę zimno na dworze na demontaż, a rozglądam się za kpl. Felga 15" wchodzi.

Dzięki i pozdrawiam.

Markus

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 4 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 niewentylowane i wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 3 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

dokładnie to występują 4 rodzaje, są też 288 nie wentylowane :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W modelu B5 zawsze wchodziła felga 15" oprócz S4 i RS4. Są 3 rodzaje tarcz 280 niewentylowane i wentylowane i 288 wentylowane. Zobacz czy masz pełne czy wentylowane bo raczej będziesz miał te 280mm

dokładnie to występują 4 rodzaje, są też 288 nie wentylowane :)

Już się poprawiłem :wink4: , zapomniałem o tych ale siedzę w pracy i nie mogłem sprawdzić aby było na 100%. Tak przypuszczałem że mogą to być 280 wentylowane więc tak mi się skojarzyło :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam wentylowane. Nic trzeba będzie zdjąć koło i zmierzyć, bo lipa jak kupie większe a tłoczki nie podejdą?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W tym wątku Tomek napisał jakie tarcze i klocki do poszczególnych rozmiarów:

http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=240172.0

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...