Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Oszuści za allegro ... Co im to daje ??


Ciepły

Rekomendowane odpowiedzi

Biorąc pod uwagę ostatnie wpisy w "Ciekawe aukcje ..." Zastanawiam się co daje tym ludziom taka gra ?

Gość ewidentnie odpisuje na wiadomości, podrabia dokumenty (Ma ich mnóstwo od wielu auto) co lepsze mi kupił bilet do Anglii wysłał go na emial w formie do wydruku (Oczywiście podałem fałszywe dane). Gość siedzi przed kompem i robi z siebie idiotę licząc na to że pojechał bym na lotnisko i chciał załadować się na samolot ? Co za imbecyle

Wiem że temat o podobnym znaczeniu istnieje ale mi chodzi o tą grupę ludzi ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zasadnicze pytanie: Czy chcesz od niego kupić samochód? Czy też się z nim bawisz?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No pewnie że bawię :decayed: to zrozumiałe ale mnie ciekawi czy oni tak jak Ci co wacka pokazują po krzakach :polew: Może ich to podnieca :D W tych czasach nawet gdybym jechał do niemiec po samochód mam kartę do banku przed wyjazdem wpłacam kase na konto ustawiam limit na 20 tys złotych i na miejscu po oględzinach kasy wypłacam nawet na dwie raty wiec gdyby Cie chcieli okraść to marne szanse :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

byłby niespełna rozumu gdyby chciał kupić. Zabawa kończy się gdy przelejesz zaliczkę pay pal czy inne G... Ale po co lewy bilet wysłał to nie mam pojęcia. Albo to filantrop organizujący darmowe wycieczki do GB w jedną stronę :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Być może, jeszcze mnie zj***ł w wiadomości że nie przyleciałem :D Bilet by ewidentnie fałszywy sprawdziłem :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mu chodzi o zdobycie Twojego zaufania, chce być jak najbardziej wiarygodny. W takich sytuacjach najlepiej poprosić o adres i napisać, że brat, kuzyn, ktokolwiek mieszka blisko i przyjedzie zobaczyć auto.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...