Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[INNE] A4 B5 Bagaznik na rower


Shaolin

Rekomendowane odpowiedzi

Niedlugo jade do Polski i chcialbym z polski przywiezc swoj rower. Jak moge go zamontowac na relingi i ile kosztuje taki zestaw do przewiezienia roweru. No i najwazniejsze, gdzie to moge kupic w woj. pomorskim np. gdynia lub wejherowo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zobacz lepiej thule clipon taki bagażnik na rowery, lepszy bo tyłu na klapie montowany, wyjdzie tyle samo co rbagażnik na relingi i uchwyt na rower a jedzie się znacznie lepiej ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co ori. to ori. i to na relingi a nie gdzieś tam na klapę ! Pamiętajcie, że jak zakryjecie tablice to musicie mieć drugie zamontowane na bagażniku tak by je było widać! Bo jak nie to misiaki bony wystawią :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego , a nie masz haka , polecam coś na hak . Jeśli nie to dobre belki na reling Thule ok. 350 zł plus ucwyty , sztywne , bezpieczne od 89 zł , wersja Thule alu 450 plus uchwyty za 290 zł za szt . Pewnie i bezpiecznie bez kombinowania , a i Audiczka się nie uszkodzi . Pozdro :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ! woncki ! Ja jak już pisałem jestem za ori a nie jakimiś tam dokładkami, przyklejankami :))) Bagażnik to prawie to samo co hamulce !!! Jak jedziesz w trasę to na 1ym miejscu miej na uwadze zdrowie i życie swojej rodziny i tych, których mijasz na drodze !!! Więc wszystko co mogę kupić za 100zł jest mi baaardzo podpadające i takich rzeczy nieee biorę !!! Lepiej wydać ze dwie setki więcej i być uśmiechniętym przez całe wakacje a nie martwić się o zdrowie i życie rodziny czy też innych ! [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:47 _________________________________________________Sorki WONCKI bo teraz doczytałem, że mówisz o adaptacji bagażnika THULE ! To jest jakieś rozwiązanie ! Lecz muszę wam powiedzieć, że THULE robi dedykowane bagażniki do naszych autek a nie jakieś dopasowywane !!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego ! woncki ! Ja jak już pisałem jestem za ori a nie jakimiś tam dokładkami, przyklejankami :))) Bagażnik to prawie to samo co hamulce !!! Jak jedziesz w trasę to na 1ym miejscu miej na uwadze zdrowie i życie swojej rodziny i tych, których mijasz na drodze !!! Więc wszystko co mogę kupić za 100zł jest mi baaardzo podpadające i takich rzeczy nieee biorę !!! Lepiej wydać ze dwie setki więcej i być uśmiechniętym przez całe wakacje a nie martwić się o zdrowie i życie rodziny czy też innych ! [br]Dopisany: 28 Kwiecień 2008, 22:47 _________________________________________________Sorki WONCKI bo teraz doczytałem, że mówisz o adaptacji bagażnika THULE ! To jest jakieś rozwiązanie ! Lecz muszę wam powiedzieć, że THULE robi dedykowane bagażniki do naszych autek a nie jakieś dopasowywane !!!

Witam , nie pisałem nic o adaptacji , Thule robi najlepsze bagażniki dostępne na rynku , natomiast jeśli chodzi o tanie uchwyty to pisałem również o wersji alu Thule za troszkę większe pieniądze . :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...