Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z zawieszeniem - tłuczenie, skrzypienie


yankees

Rekomendowane odpowiedzi

Zakupilem A4 z 96 r.

Sprzedajacy ponoc wymienił amortyzatory .Spotkałem sie niedawno z nim i zapytałem dlaczego jak przejezdzam przez progi zwalniajace to mi tak tył sie tlucze -siada tak jakby zawieszenie było twarde-sztywne.

Koles odpowiedzial ,ze jak wymieniaj amorki to podlozyl jakies gumki czy cos takiego by było zawieszenie twarde poniewaz podczas jazdy auto na zakretach ładnie wchodzi nie wynosi.

Rowniez pytałem dlaczego slychac takie skrzypienia z tylnej kanapy po obu bokach ,ale on mowi ze to juz bylo od poczatku jak kupil a kupil 2 lata temu i mu to nie przeszkadzalo.A mechanik powiedzial mu ze nie musi tego wymieniac skoro mu nieprzeszkadza.

prawdopodobnie to łaczniki stabilizatorow-gumki czy cos takiego... tez tak myslicie ze to to moze byc???

Chcialem rowniez zapytac czy te jego utwardzanie zaawieszenia za pomoca jakis gumek czy cos.... podczas przejazdow przez progi zwalniajace i jezdzenia autem w miescie po tych dziurach na naszych jezdiniach nie zaszkodzi zawieszeniu????

Moze lepiej zrobic miekie takie jakie bylo??

Pytam bo chcialem sie zorientowac w temacie przed ppojechaniem do mechaniora

pozdrawiam

[popraw temat i uzupełnij profil ponieważ w innym przypadku temat poleci do kosza] - schiller[br]Dopisany: 04 Kwiecień 2008, 17:33 _________________________________________________hello

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chcialem rowniez zapytac czy te jego utwardzanie zaawieszenia za pomoca jakis gumek czy cos.... podczas przejazdow przez progi zwalniajace i jezdzenia autem w miescie po tych dziurach na naszych jezdiniach nie zaszkodzi zawieszeniu????

Moze lepiej zrobic miekie takie jakie bylo??

Wyjmij je, wsadzanie jakis gumek to nie sposob na utwardzenie auta, chcesz by bylo twardsze zmien sprezyny.

Gumki te moga spowodowac pekniecie sprezyny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Sprzedają takie gumki wkładane w spręzynę - to kompletne nieporozumienie wywal to czymprędzej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...