Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

wtyka T8B masz ja w lampce podsufitki , ciagniesz tam do niej kabel od podswietlanego schowka ( czerwono/zółty)

Zreszta było to opisywane

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/181375-montaz-pakietu-wewnetrznego-qq1-oswietlenia-przestrzeni-nog-kratek-schowka/page-42#entry4606888


Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odpowiedz juz w sumie wiem o co chodzi troche mnie zmylil ten opis za duzo kostek do podłączenia i kombinacji skoro wystarczy dac + przez przelacznik a mase na stale do lampki a skrzynka z bezpiecznikami jest obok to szooda zachodu z podłączaniem tego do lampki w podsufitce

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie we wszystkich autach jest wolne miejsce w skrzynce bezpiecznikowej żeby sie podpiąć dlatego jest inna możliwość do lampki w podsufitce :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bez przesady w kazdej skrzynce znajdzie sie 12v w ktore mozna podpiąć jedna lampke z ta podsufitka to chyba jest tak jak jest to zrobione w orginalnej instalacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie w każdej się znajdzie, u mnie są wolne miejsca ale brak pinów i musiałem się doklejać do innego kabla

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No o to mi wlasjie chodzilo :)

jak by ktos potrzebowal to masa jest na pinie 13 (brązowy kabel) 16 pinowej wtyczki tylne drzwi a przednie pin 5 32pinowej wtyczki

Ma ktos z was moze jakies rysunki do demontażu progow przednich drzwi kierowcy i pasazera lub tez wie jak je zdemontowac tak aby nic nie połamać

Edytowane przez collega
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ma ktos z was moze jakies rysunki do demontażu progow przednich drzwi kierowcy i pasazera lub tez wie jak je zdemontowac tak aby nic nie połamać

W tym DIY będziesz miał pomocne info:

http://a4-klub.pl/index.php?/topic/151343-montaz-nakladek-pedalow-i-podstopnicy-z-rs4-b7/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

O takie wlasnie rysuneczki mi chodzilo

Dzieki wielkie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam mały problem z oświetleniem a mianowicie po ściąganiu ochrony komponentu przez Audi auto wróciło do mnie z wyłączona wizualizacja PDC, wyłączone podświetlenie nóg no i nie było już opcji ściemniania i rozjaśniania podświetlania nóg. Włączyłem sobie prawie wszystko z powrotem, natomiast jak doszedłem do kodowania;

MMI Basic Symphony/Concert
[56 - Radio] --> [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 8 --> Bit 7 - Wnętrze Ustawienia światła (1 = aktywne)

...opcja była juz zaznaczona jednak nie ma jej na wyświetlaczu... nie jest to jakies super ważne ale denerwuje bo było a nie ma.

czy ktoś ma jakis pomysł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musisz jeszcze w zielonym menu włączyć to oświetlenie,

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a sprawdz to :


[09 - Cent. Wybiera.]
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 0 - zmiana z 0 na 1
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 1 - zmiana z 0 na 1

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko jest. Zrobiłem te kodowania i światła świecą z pełną mocą jak otworzę drzwi i przygasaja po włączeniu zapłonu do wartości ustawionej przed wizytą w audi jedynie regolacji brak

klepane z fona

Zapomniałem dodać że w radiu błąd 01043 o niewłaściwym oprogramowaniu coś. Czy wersja jaka posiadam (0310) to najnowsza możliwa do symphony?

klepane z fona

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

czy jest możliwość ustawić by podświetlenie przestrzeni nóg paliło się podczas jazdy ??

widziałem to w a6 c6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak najbardziej, musisz kodować zgodnie z pierwszym postem Grzeska i będziesz mógł ustawiać sobie natężenie oświetlenia w trakcie jazdy:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kurde chyba coś schrzaniłem robiąc oświetlenie przestrzeni nóg. oświetlenie nawiewów i schowka działa więc masa podłączona prawidłowo. zasilanie do lampek wziąłem z 17 pina kostki 32 pinowej. Kodowanie takie jak w 1 poście, na mmi mam widoczną regulacje ale niestety lampkinie świecą i wyskakuje taki błąd:

MCE: 8K0 907 063 N

03186 - Front Footwell Lights
012 - Electrical Fault in Circuit
Freeze Frame:
Fault Status: 01101100
Fault Priority: 2
Fault Frequency: 1
Reset counter: 148
Mileage: 132026 km
Time Indication: 0
Date: 2016.02.16
Time: 20:18:00

jakieś pomysły co może być nie tak?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cos źle podłączyłes sprawdz wszystko od nowa, ewentualnie cos gdzieś nie styka, wedle błędu masz nie zamkniety obieg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Orientuje się ktoś, ile w polsce kosztuje cały zestaw lampek led do drzwi (4xbiała i 4x czerwona +kable)?

Znalazłem coś takiego na aliexpress i zastanawiam się czy to dobra okazja ;)

http://www.aliexpress.com/item/Door-Warning-Light-For-VW-Audi-Q5-A4-B8-S4-B8-Q5-A5/32255465483.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakością,ale cena dobra. Nie znajdziesz zestawu uzywek w podobnej kwocie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem jak z jakością,ale cena dobra. Nie znajdziesz zestawu uzywek w podobnej kwocie.

Ok, dzięki... Spróbuję jeszcze wytargować jedną do schowka i biorę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...