Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

no i do schowka jeszcze instalke musisz mieć. Poszukaj może mają taki zestaw nawet odrobinę drożej ale w ledach zebys od razu miał ładnie na biało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no i do schowka jeszcze instalke musisz mieć. Poszukaj może mają taki zestaw nawet odrobinę drożej ale w ledach zebys od razu miał ładnie na biało.

Na zdjęciu światło wydaje się białe więc wnioskuję, że są to ledy, ale rzeczywiście w opisie jest barwa 3000K :/ Dowiem się jeszcze na wszelki wypadek. Może i tak wyjdzie taniej jeśli zaopatrzę się jeszcze w odpowiednie ledowe w5w, niż przy kupnie typowo ledowych lampek.

HTB18rQbGVXXXXbiXpXXq6xXFXXXZ.jpg?size=1

Edytowane przez zyznos321
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

nie mogę uruchomić Ambience lighting dokładnie to wyświetla się ale nie mogę w to wejść :(

MMI 3G
[09 - Cent. Wybiera.]
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 0 - zmiana z 0 na 1
[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 1 - zmiana z 0 na 1

u mnie brakuje : [Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 6 - zmiana z 0 na 1

8e92734db9d34357b6305f8bf961b38e.jpg

6ef8ddd0d2704befaed7c64fb2d47a7e.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bity zmieniałeś ptaszkami czy ręcznie? Sróbuj kilka razy ręcznie może pójdzie, to ustrojstwo czasem tak ma że nie łapie od razu

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bity zmieniałeś ptaszkami czy ręcznie? Sróbuj kilka razy ręcznie może pójdzie, to ustrojstwo czasem tak ma że nie łapie od razu

ja już miałem to zaznaczone bo miałem te oświetlenie w oryginale , zmieniłem tylko mmi 2g na mmi 3g high

brakuje u mnie tej opcji dlaczego ??

Oświetlenie w przestrzeni nóg (regulacja)

09-Centr.Elektr.--->Coding07---> Long Coding Helper---> BYTE 16 Bit 6 zmiana z 0 na 1

121xm.jpg

Edytowane przez daniell-gda
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słaby kabel - miałem to samo u siebie. W polu "Binary" zmień ręcznie siódmą cyfrę od prawej z zera na jedynkę, wtedy będzie hulać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie pasi cudowalem na różne sposoby

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam panowie jestem zielony w tych sprawach ale mam prożbe a wiec mam jedno pytanie czy te wszystkie kodowania , włączanie oświetlenia QQ1, kodowanie akumulatora i tak dalej to tylko można VCDSem zrobić czy może być na przykład KTS 650 BOSCH

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nastaw się na VCDSa, KTS zbyt ogólny i raczej do diagnostyki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy może mi ktoś powiedzieć czy w oryginalnej instalacji qq1 po otwarciu np. tylnych lewych drzwi zapalają sie obie lampki podświetlenia przestrzeni stóp (z lewej i prawej strony ) czy tylko jedna z konkretnej strony (jak miało to miejsce w b6 b7)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie czy może mi ktoś powiedzieć czy w oryginalnej instalacji qq1 po otwarciu np. tylnych lewych drzwi zapalają sie obie lampki podświetlenia przestrzeni stóp (z lewej i prawej strony ) czy tylko jedna z konkretnej strony (jak miało to miejsce w b6 b7)

zapalają się obie tj. z lewej i prawej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki śliczne już myślałem że mam coś źle. A może mi ktoś napisać jak oryginalnie wedle schematu skąd wziąć plus schowka ? (było wcześniej wspomniane że z kostki lampki podsufitki ) nie ma możliwości wpięcia się gdzieś wcześniej ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki obok schowka wszystko jest na schematach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miałby ktoś nr. wtyczki schowka chodzi mi o część która jest w aucie a nie przy schowku .

Może miałby ktoś odsprzedać ?

jak by ktoś szukał 6q0972726

Edytowane przez witek1234
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Jestem zainteresowany montażem u siebie pakietu QQ1, czy jest ktoś kto robi odpłatne to?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Bezpieczniki obok schowka wszystko jest na schematach

kolego możesz mi pokazać ten schemat :)

z tego co ja widzę to T17l/17 wychodzi ze sterownika i rozgałęzia się na sloneczka, schowek i lampkę podsufitki gdzie ty widzisz te bezpieczniki ?

Screen_Shot_16_05_05_at_22_14.jpg
oczywiście mogę sie mylić to proszę mnie naprowadzić
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...