Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

 

Auto 2008, mce 09 to 8K0 907 063 B, przód ruszył bez problemu, wszystkie drzwi również, zostały tyły i ten błąd 31 ; Polecenie poza zakresem. Sprawdzane na 2 vcds-ach. Ten sam błąd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, Michal288 napisał:

 

Auto 2008, mce 09 to 8K0 907 063 B, przód ruszył bez problemu, wszystkie drzwi również, zostały tyły i ten błąd 31 ; Polecenie poza zakresem. Sprawdzane na 2 vcds-ach. Ten sam błąd

Jesli wyskakuje bład ERROR 31 to znaczy ze sterownik nie przyjmuje kodowania

Tak samo to sie dzieje w przypadku modułu 8k0907063 z 2008 roku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ok. Rozumiem i dziękuje. Wydawać by się mogło że jeśli przód ruszył to i tył powinien a tu taki zong. Czy jeśli podłączę tylne oświetlenie przestrzeni nóg pasażera pod drzwi tylne gdzie mnie wszystko zadziałało to będzie jakaś alternatywa do rozwiązania problemu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 15.08.2018 o 13:55, j3l3n napisał:

witam-zbieram graty do oświetlenia przestrzeni nóg i schowka.
instalacje na schowek i przód pasażera mam ori .
teraz tył lampki sa  pin do mce 000979034 jest,dwie wtyczki 4bo917832
sa,i teraz jakie nr pinów do T10 czerwonych kostekm pod fotelami.

bo z dołu uzbroje ja zasileniem wpin2 i masa wpin3
i w to z góry wtyka z inst do lampek.jakie piny do czerwonej kostki.
jednocześnie w kostce t10 czerwonej mam obsadzone pin4-kabek czerwono czarny i pin5-brazowy.czy ten brązowy pin 5 to masa i moge go wziąśc do lampek

.proszę o odpowiedz

.pozdrawiam

 

Do gniazda czerwonego w podłodze na piny o numerach 2 i 3 ja użyłem pinów typu 000979020E. To są męskie piny. We wtyczce od strony fotela masz żeńskie, niestety nie wiem jakiego typu. Ten pin nr. 5 to masa. Czy możesz go wziąć do zasilania lampki. Pewnie, wszystko można tylko z jakim skutkiem ??? W oryginale jest inaczej i trzymaj się ori instalacji. Masa do lampki powinna wędrować pinem 3 i poleć przewodem do lewego słupka przy kierowcy tam masz punkt masy, który możesz wykorzystać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale chyba nie zamierzasz kupować w serwisie ledów. Pisałem już, że dużo taniej kupić kratki i przełożyć.  Nawet przedlift i polift mają te same ledy w środku, choć kratki się trochę różnią. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie kupiłem dwie kratki środkowe i z środkowej przełożę do bocznych bo lewa kratka jest bardzo droga nie wiem czemu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam mam jeszcze pytanie odnośnie podłączenia tych kratek kupiłem dwie kratki środkowe a chcę je podłączyć pod zapalniczkę, widzę ze diody są połączone szeregowo moje pytanie czy mam je podłączyć też szeregowo jeżeli chodzi o boczne kratki czy mogę równolegle ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam założyłem, musza być szeregowo podpięte. Jak odblokować zielone menu i co tam zmienić żeby można  było ustawiać jaśniej ciemniej światło na nogi ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam pomożecie odblokować to zielone menu próbowałem tak jak w poście na 1 str ale nie przyjmuje kodowania może źle coś robie ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Mam polifta Avant 2012 rok z MMI 3G High czy jakoś tak, od kilku dni, wersja z ledami i xenonem, wewnątrz mam podświetlenie nóg z przodu i tyłu, podświetlenie wszystkich drzwi /czerwone i białe/, lampki make-up /te nad słonecznikami/, podświetlane klamki, oświetlenia ambiente nad konsolą centralną, niestety w MMI "oświetlenie ambiente" mam na szaro, zrobiłem wszystkie kodowania i ustawienia w ukrytym menu i doopa, nie ma regulacji natężenia, jest na to jakaś rada? 

06c6374a60f8f1demed.jpg

Edytowane przez Gość
zdjęcie poglądowe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, wrclaguna napisał:

Gdzieś brakuje kodowania i dlatego szare pole

MCE 09 ?

Dziś doszedłem do tego bo chyba tego nie ma w temacie albo nie doczytałem. Brakowało kodowania w ukrytym menu MMI a mianowicie:

[car]>>>[carbusassignment]>>> klikamy na [interior lighting] i jeśli jest inna to zmieniamy wartość na [can comfort 1/9], u mnie była inna wartość chyba coś tam 9/9

teraz ładnie pokazuje i działa:

GqbTTN7.jpg
9vaasOg.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie.

Jakie są numery lampek podświetlenia przestrzeni nóg w a5? Kumpel ostatnio przymierzał i mocniej świecą niż te w b8. Oczywiście wszystko na OEM. Dzięki ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, hawran3k napisał:

Witajcie.

Jakie są numery lampek podświetlenia przestrzeni nóg w a5? Kumpel ostatnio przymierzał i mocniej świecą niż te w b8. Oczywiście wszystko na OEM. Dzięki ??

4E0 947 415 w dniu 01.06.2012 zamienia się na 4E0 947 415 A

 

 

Screenshot_20181014-091948_Chrome.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy w polifcie wyjmuje się kratki tak samo jak w przedlificie? Pytam bo mam problem z wyciągnięciem lewej kratki a muszę ją wyjąć bo wewnątrz kratki brakuje takiej blaszki łączącej kratki i połowa kratek nie daje się regulować góra-dół, myślę że jest gdzieś wewnątrz a jak nie to będę musiał zrobić jakąś przekładkę

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...