Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, przy wymianie filtra kabinowego zauważyłem że mam kabelki do oświetlenia nóg w kabinie, kupiłem lampki podłączyłem, w zielonym menu ustawiłem tak jak poradnik ale nie idzie wejść do oświetlenia wnętrza.   Lampki świecą gdy otwieram samochód ale chciałbym mieć możliwość ustawienia intensywności podświetlenia. Co mam jeszcze zrobić aby to się uaktywniło?

Edytowane przez luki11
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 5.10.2018 o 15:03, Mettenoos napisał:

Dziś doszedłem do tego bo chyba tego nie ma w temacie albo nie doczytałem. Brakowało kodowania w ukrytym menu MMI a mianowicie:

[car]>>>[carbusassignment]>>> klikamy na [interior lighting] i jeśli jest inna to zmieniamy wartość na [can comfort 1/9], u mnie była inna wartość chyba coś tam 9/9

teraz ładnie pokazuje i działa:

GqbTTN7.jpg
9vaasOg.jpg

No własnie się mylisz kolego ?

Problem polega na tym,że nie czytacie dokładnie postu,nie przestudjujecie i są problemy ?.

Wiem,że jest tu wszystko zawarte bo sam odblokowałem tą opcje ?

Proszę screen z pierwszej strony postu ?

 

Screenshot_20181027-195358_Samsung Internet.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

W dniu 27.10.2018 o 22:18, Mettenoos napisał:

Chwała ci kolego @kamilch-1994 że czytasz, ja niestety nie doczytałem, ale miło że mi o tym napisałeś, mea culpa, kajam się jak ten wąż wyklęty 




Ważne,że działa kolego. A mój komentarz to tylko informacja dla innych klubowiczów ?.

Czytać,czytać i jeszcze raz czytać. Bo zaraz znowu ktoś napisze,że ma nie podświetloną opcję "dodatkowego oświetlenia "

Nie robię tego po złości. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 godzin temu, luki11 napisał:

Ale ja nie mam tej opcji carbusassignment w zielonym menu

No własnie,kolega Mettenoos zadał bardzo ważne pytanie ! Sprawdzałeś swój moduł? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, luki11 napisał:

Ale ja nie mam tej opcji carbusassignment w zielonym menu

Nikt tu wrózem nie jest jakie masz auto z ktorego roku i jakie MMI   :hi:


Prosze uzupełnic sobie Profil !


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 24.10.2018 o 10:28, Grzegorz a5 napisał:

Witaj kratki się tak samo wyjmuję i są takie same różnią się tylko chromowanym paskiem na pokrętle 

patrząc na ETKA to raczej w polifcie wyjmuje się inaczej bo w przedlifcie lewa kratka wychodzi z częścią ozdobnej listwy kokpitu a w polifcie trezba listwę odchylać przynajmniej częściowo aby wyjąć kratkę

BwOrmF5.jpg

 

poniżej listwa ozdobna kokpitu w przedlifcie, w polifcie nie da się tak wyjąć części listwy ozdobnej bo jest w całości

 

ba9c35ad4f998a7de3ff4566164b

 

A to listwa w polifcie, jest w całości

 

DJqI1g5.jpg

 

qEnTles.jpg

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Posiadam audi z 2011r, MMI 3G Basic. Orginalnie  mam full oświetlenie drzwi, klamki, nogi, daszki i schowek. 

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

36 minut temu, luki11 napisał:

Posiadam audi z 2011r, MMI 3G Basic. Orginalnie  mam full oświetlenie drzwi, klamki, nogi, daszki i schowek. 

Też mam oryginalnie i wszystko hula jak trza . Razem z dodatkową funkcją oświetlenia nóg,oczywiście po jej uruchomieniu.  

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem audi a4 b8 lift z 2013. Czy możliwe jest żeby w mojej wersji auta nie było wogóle lampek pod nogami,pod drzwiami i w schowku? W boczkach mam ale nie świecą. Chciałbym zamontować pakiet QQ1 ale nie wiem czy jest taka możliwość.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, były wersje bez lampek, w boczkach masz lampki czy tylko odblaski?,  lampki w drzwiach białe i czerwone kupujesz zakładasz. kodujesz i ma działać, a pod nogami jak chcesz żeby było tak jak fabryka to przede wszystkim musisz mieć MCE który obsługuje tą opcję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, norbidu napisał:

chyba tylko odblaski.szkoda kupiłem "golca" aczkolwiek pozostałe wyposażenie ok.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

MCE-Moduł CENTRLANEJ ELEKTRYKI 09 obsługujące PAKIET oświetlenia w przestrzeni nóg. Wiadomość z pierwszej strony postu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, norbidu napisał:

Witam.

Od kilku tygodni jestem posiadaczem audi a4 b8 lift z 2013. Czy możliwe jest żeby w mojej wersji auta nie było wogóle lampek pod nogami,pod drzwiami i w schowku? W boczkach mam ale nie świecą. Chciałbym zamontować pakiet QQ1 ale nie wiem czy jest taka możliwość.

a jak myślisz o czym jest ponad 40 stron tematu? ?  przecież jest napisane że można i co trzeba zrobić

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, kamilch-1984 napisał:

MCE-Moduł CENTRLANEJ ELEKTRYKI 09 obsługujące PAKIET oświetlenia w przestrzeni nóg. Wiadomość z pierwszej strony postu.

no właśnie, tylko jak się nie czyta podstawowych informacji zawartych w temacie to taki efekt

 

Już sama nazwa tematu brzmi "Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka?

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...