Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli chcesz żeby było jak fabryka to najpierw musisz sprawdzić czy twój MCE obsługuję tą funkcję, jeśli tak to trzeba dołożyć kabelki i lampi i oczywiście kodowanie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich.

Czy moduł 8K0 907 063 obsługuje podświetlenie wewnętrznych klamek bo kodowanie  sterowniki drzwi przyjmują a klamki nie świecą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

11 godzin temu, lycha340 napisał:

Witam wszystkich.

Czy moduł 8K0 907 063 obsługuje podświetlenie wewnętrznych klamek bo kodowanie  sterowniki drzwi przyjmują a klamki nie świecą ?

Przeciez MCE09  * 8k0907063   nie ma nic wspolnego z podswietleniem klamek w drzwiach

Tutaj sterowniki w drzwiach to obsluguja * adres 42 52 62 72

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.08.2019 o 08:41, wrclaguna napisał:

Przeciez MCE09  * 8k0907063   nie ma nic wspolnego z podswietleniem klamek w drzwiach

Tutaj sterowniki w drzwiach to obsluguja * adres 42 52 62 72

Dzięki za odpowiedź . To że sterowniki w drzwiach to obsługują wiem bo je zakodowałem i oświetlenie czerwonych i białych lampek od razu było widoczne a klamki w dzień wydawało się że nie działają ale w nocy okazało się że wszystko jest ok . Co do MCE09 jest tam opcja sterowania jasnością oświetlenia przestrzeni nóg ale już wiem że to nie ma związku z resztą oświetlenia.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy mce z literką K obsłuży pakiet światło? Szukam wszędzie ale.nie mogę znaleźć odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam .jak wyglada sprawa jakbym podłączył to pod lampkę  sufitowa  I pod który kabel to zrobić. Czy ktoś już tak podlanczal.

 

Dodam ze innej opcji nie da rady. I czy lampki  led nie będą mi świeciły lekko po zamknięciu. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Czy jest możlwoś zmiany podświetlenia klamek aby świeciło się dopiero po włączeniu świateł?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak to jest z tym kodem QQ1 na wlepce nie mam tego wypisanego a po rozkodowaniu po VINie przez kolegę Dev widzę, że mam ten pakiet QQ1. myślalem do tej pory, że poprzedni właściciel dokładał ten pakiet

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Powiedzcie mi jak to z tym pakietem jest. Mam podswietlenie nóg z przodu, schowek, klamki, a pokrętła od kratek mawiewu nie. Tak ma byc czy cos nie działa? W zielonym menu mam wlaczone wewnetrzne oswietlenie ale w mmi jest szare i nie mozna w nie wejsc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich, mam audi a4 b8, z 2012r(mmi 3g plus) fabrycznie zainstalowane lampki led pod nogami, mam kilka pytań,

Czy mogę zrobić, aby podświetlenie nóg świeciło po zapłonie, a nie gasło, 

Czy mogę sterować jasnością oświetlenia z mmi ? Nie ma tej opcji. Pewnie muszę gdzieś aktywować, ale post ma 44 strony i trochę brakuje czasu

Czy jest możliwość jakiejś prostej wymiany tych lampek na inne o innym kolorze ? 

Dziękuję za odpowiedź

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, miko1282 napisał:

Witam wszystkich, mam audi a4 b8, z 2012r(mmi 3g plus) fabrycznie zainstalowane lampki led pod nogami, mam kilka pytań,

Czy mogę zrobić, aby podświetlenie nóg świeciło po zapłonie, a nie gasło, 

Czy mogę sterować jasnością oświetlenia z mmi ? Nie ma tej opcji. Pewnie muszę gdzieś aktywować, ale post ma 44 strony i trochę brakuje czasu

Czy jest możliwość jakiejś prostej wymiany tych lampek na inne o innym kolorze ? 

Dziękuję za odpowiedź

Witam. 

Mam identyczne MMI jak ty  i aktywowałem funkcje o które pytasz. 

Instrukcję masz w załączniku.

Podświetlenie nóg.doc

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, miko1282 napisał:

Bardzo Ci dziękuję

A wiesz może czy jakoś w mało inwazyjny sposób, np bez ucinania wtyczek da radę zmienić te lampki pod nogami ? na inne, czytaj o innym kolorze ?

Siema kolego :)

ja męczyłem ten temat przez długi czas. Kupowałem różnego rodzaju żarówki o innym kolorze ,okazały się totalną klapą. Przepalały się jeden po drugiej waląc błędy (pierwsze zdjęcie) 

Ostatecznie kupiłem czerwoną  taśmę ledową i przylutowałem do oryginalnej płytki podświetlenia nóg.

Nie mam teraz jak zrobić zdjęć,ale gdybyś chciał zobaczyć jak to dokładnie wygląda...

20191127_131129.jpg

20191127_131543.jpg

Edytowane przez kamilch-1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miko1282 napisał:

Żarówkami się nie przejmuję, tyle że tma jest jedna leda przylutowana do całej płytki i nie bardzo wiem czy da radę coś z tym zrobić, zostały mi lampki z drzwi, ale mają inną wtyczkę

Zdecyduj się kolego. Wcześniej napisałeś o bezinwazyjnej zmianie światła (koloru). No chyba,że źle interpretowałem twój komentarz. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, miko1282 napisał:

Po zrobieniu wszystkiego mam szaro w mmi co może być nie tak ? Restartowałem mmi po green menu, najpierw vcdsem a później w green menu robiłem

IMG_20191127_134904.jpg

IMG_20191127_134906.jpg

IMG_20191127_134825.jpg

IMG_20191127_134943.jpg

Sprawdź dokładnie kombinacje z zielonym MENU. Czegoś nie zrobiłeś. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moim zdaniem bez inwazyjne to brak obcinania wtyczek od tych lampek, oraz wylutowywanie fabrycznej diody. Czyli np jakieś adaptery, ewentualnie całe lampki, w green menu zaznaczyłem jedną pozycję a w drugiej zmieniłem z 0(albo z jedynki ale chyba z  0) na 5, tak jak było w tej instrukcji od kolegi

Edytowane przez miko1282
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

19 minut temu, miko1282 napisał:

Moim zdaniem bez inwazyjne to brak obcinania wtyczek od tych lampek, oraz wylutowywanie fabrycznej diody, jakieś adaptery, ewentualnie całe lampki, w green menu zaznaczyłem jedną pozycję a w drugiej zmieniłem z 0(albo z jedynki ale chyba z  0) na 5, tak jak było w tej instrukcji od kolegi

Kolego, a czy ja pisałem coś o ucinaniu wtyczek?  Wszystko oprócz Led zostaje oryginalne. 

Odchaczyłeś interior light?

20191127_195319.jpg

Edytowane przez kamilch-1984
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...