Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Sprawdź sobie napięcie na bezpiecznikach niektóre mają cały czas napięcie inne tylko przy włączonej stacyjce, jak chcesz miec podświetlony schowek bez stacyjki to znajdź sobie odpowiedni bezp.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za pomoc w założeniu całego pakietu oswietleniowego qq1. Nie było łatwo dużo nerwów przeszło ale już jest luz.Wymienione zostały klamki na podświetlane(tu wymieniłem na mocniejsze diody),podświetlane boki drzwi ( i tu mi się udało dostać gotowe lampki z wiązką kabli, wystarczyło tylko przepiąc kostki w drzwiach).przy okazji gdy były tapicerki rozebrane zrobiłem dodatkowe oswietlenie kieszeni w tapicerce drzwi(po 3 diody czerwone rozmieszczone wzdłuż zmostkowane są z podświetleniem klamek ).Następny etap to był wymiana kratek nawiewu na poliftowe podświetlane,oświetlenie pod nogi przód i tył (napiecie z modulu-moj obsluguje.przy okazji zrobiłem podświetlany tunel podlokietnika (diody w kubkach i podlokietniku)napięcie pociągniete z zapalniczki (dokładnie podświetlenia zapalniczki).ostatni etap to wycięcie siedziska na lampki od podświetlenia lusterka w słonecznikach,od strony kierowcy zaryzykowałem i ciąłem nożykiem do tapet w blaszce (i przy tym trochę szkod narobiłem,natomiast od pasażera odkleiłem blaszkę co była i przykleiłem ori przygotowana pod lampkę,sloneczniki wymienione też.Podświetlenie schowka też jest i tu nabyłem też gotową wiązkę z wtyczkami (kostkami)Napięcie pociągiem od bezpieczników (znajdujące się przy schowku) i wpiąłem się w wolne gniazdo bezpiecznik.

Jeszcze raz dziękuję i życzę powodzenia tym którzy będą się zabierać za montaż pakietu qq1.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Grześ a gdzie tam najlepiej złapać masę w pobliżu?

Lampki od A3 8V - 4H0 947 105 D mają diody ze zmienną polaryzacją, jeśli podłączymy tak jak napisał Grzesiek świeca na czerwono, jeśli zamienimy piny w kostce lampki świecą na biało :decayed: ot taki fajny bajerek :wink:

Całkiem ciekawe te lampki z A3 a się zastanawiałem jak to jest np. w nowym Leonie że się podświetlenie boczków zmienia. U nie teraz w przygotowaniu podświetlenie klamek RGB, zmiana jasności oświetlenia i wybór dowolnego koloru sterowane z pilota. Jak tylko dokończę to zrobię jakiegoś tutka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Co za gość - przy budowie B9 OOOO na bank go zatrudni :polew:

BTW Grzegorz, była jakaś umowa o dzieło od producenta?:P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam !!

Czy ktoś przerabiał dodawanie tego pakietu i byłby skłonny odpłatnie wykonać to w cudzym aucie?

Jak coś to PW.

Mam w swoim autku wszystko czego potrzebuje, tylko tego jedynego mi zabrakło...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, największa frajda jest ze zrobienia tego samemu :D Poszukaj na Allegro boczków drzwi z wycięciem na lampki i wiązką, poszukaj podświetlanych klamek i po prostu podmień :) Lampki podświetlenia stóp też są łatwe do zamontowania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wystarczą same klamki z wycieciem i wiązką?

Wystarczą. Wymiana boczków dla dwóch otworów pod spodem to lekka przesada. Wytniesz je zwykłym nożem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja napisałem o boczkach, bo komplet z klamkami znalazłem taniej niż same klamki ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No tak, ja napisałem o boczkach, bo komplet z klamkami znalazłem taniej niż same klamki ;)

To Ty w czopku urodzony jesteś. Nie każdy ma tyle szczęścia. :) :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czasem można trafic tanio całe boczki wtedy nie opłaca się bawić w wycinanie, ale zwykle jak są tanie to albo kiepski stan, albo tapicerka inna, a przekładanie tego badziejstwa nie ma żadnego porównania do wycięcia nożem otworu na lampkę :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę to klamki z całą wnęką, otworem na diode i wszystkim są na allegro.

Myslalem o czyms takim :

http://allegro.pl/oswietlenie-boczki-qq1-a4-8k0-8k-lampki-klamki-led-i5541691624.html

bo znalazlem tez czarne

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale z tego co widzę to klamki z całą wnęką, otworem na diode i wszystkim są na allegro.

Myslalem o czyms takim :

http://allegro.pl/oswietlenie-boczki-qq1-a4-8k0-8k-lampki-klamki-led-i5541691624.html

bo znalazlem tez czarne

No i masz komplet. Tylko brać i rezać.

A swoją drogą, klamka z tą jak mówisz, wnęką to komplet. Chyba nie można kupić osobno.

Edytowane przez Hohe
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Na pierwszej - "4. MONTAŻ PODŚWIETLENIA PRZY WSIADANIU W TAPICERCE DRZWI PRZÓD tył"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

Czy lampki led do przestrzeni nóg oraz schowka podane na pierwszej stornie będą pasowały do Audi A5 ?

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Gdzie taki komplet lampek można kupić?

Czy te ledowe nie bedą wywalać błędów? Też bym chciał u siebie je zamontować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...