Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Montaz Pakietu wewnętrznego QQ1 oswietlenia przestrzeni nóg , kratek , schowka


wrclaguna

Rekomendowane odpowiedzi

Jak pomylisz i nie będzie świeciło, to sobie we wtyczce przy lampce przełożysz piny. Żaden problem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zrobione !!!

wrclaguna świetny mod, bardzo dobra robota !!!. Chłopaki wam też dziękuję za pomoc, bez tego myślę że coś bym uwalił. Bardzo dobrze to wygląda, choć myślałem że delikatnie mocniej będą świeciły, oryginalne lampki. W MMI ustawione mam światło na max. Fajny klimat zrobiło w aucie to podświetlenie. Polecam !!!

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie ustawione na połowie bo w nocy za bardzo daje po oczach :)


Jak pomylisz i nie będzie świeciło, to sobie we wtyczce przy lampce przełożysz piny. Żaden problem.

też prawada ale to juz nie będzie jak pan bucek przykazał :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja mam u siebie ustawione na połowie bo w nocy za bardzo daje po oczach :)

Jak pomylisz i nie będzie świeciło, to sobie we wtyczce przy lampce przełożysz piny. Żaden problem.

też prawada ale to juz nie będzie jak pan bucek przykazał :wink:

Na szczęście nie pomyliłem, bo pierw na sucho obkleiłem taśmą i wpiąłem w lampkę same konektory(odkryty był tylko czubek tam gdzie pin wchodzi), dopiero później do wtyczki ;). A też masz oryginalne lampki te które podane są na pierwszej stronie. Ile masz diód w środku, bo ja mam tylko jedną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak myślicie czy te lampki wraz z kablami były by dobre? zakupił już ktoś taki gotowy zestaw i zamontował??http://m.ebay.co.uk/itm/Set-OEM-Interior-Footwell-Lights-For-AUDI-A1-A2-A3-A4-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5-Q7-TT-/151583390411

Edytowane przez budynx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te:

8Pieces Set New Door Warning Lights For AUDI A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 8KD 947 411 *4 \ 8KD 947 415C * 4

http://www.aliexpress.com/item/8Pieces-Set-New-Door-Warning-Lights-For-AUDI-A3-A4-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5/32282048724.html

Polecam.

Ja mam u siebie ustawione na połowie bo w nocy za bardzo daje po oczach :)

Jak pomylisz i nie będzie świeciło, to sobie we wtyczce przy lampce przełożysz piny. Żaden problem.

też prawada ale to juz nie będzie jak pan bucek przykazał :wink:
Na szczęście nie pomyliłem, bo pierw na sucho obkleiłem taśmą i wpiąłem w lampkę same konektory(odkryty był tylko czubek tam gdzie pin wchodzi), dopiero później do wtyczki ;). A też masz oryginalne lampki te które podane są na pierwszej stronie. Ile masz diód w środku, bo ja mam tylko jedną.

Nie wiem, czy nie prościej włożyć piny w kostkę, a jak będą źle to przełożyć. Ale każdy ma swój sposób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja kupiłem te:

8Pieces Set New Door Warning Lights For AUDI A3 A4 A5 A6 A7 A8 Q3 Q5 8KD 947 411 *4 \ 8KD 947 415C * 4

http://www.aliexpress.com/item/8Pieces-Set-New-Door-Warning-Lights-For-AUDI-A3-A4-A5-A6-A7-A8-Q3-Q5/32282048724.html

Polecam.

dzięki, ale te to będą do drzwi wiec spoko zamówię taki sam komplet bo przy drzwiach też bym chciał mieć.

a jak wyglada montaż przy drzwiach też idzie gładko czy troche trzeba wiecej kombinować no i jeszcze pytanko co do tej chińskiej stronki, czy wszystko idzie bezpiecznie bo szczerze mówiąc nie mam zbyt dobrego doświadczenia z produktem z Chin.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy moj modul nr 8K0 907 063 N obsluguje QQ1?

nastepnie poniewaz mam anglika czy po dorobieniu lampki (klamka) w drzwiach kierowcy ( w tym przypadku prawa strona) jest mozliwosc uruchomienia przycisku blokowania drzwi po stronie pazazera (lewa strona) gdyz tam chce dodac klamke z samochodu z kierownica po lewej stronie?

Edytowane przez dymekn
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moduł obsłuży Ci QQ1, mam u siebie ten sam i wszystko śmiga :)

Przycisek na pewno da się zamontować tutaj masz więcej na ten temat http://www.audienthusiasts.com/Project_DoorLock.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam zadam pytanie które już tu padło ale nie było na nie odpowiedzi czy oświetlenie przestrzeni nóg można jakoś załączyć w czasie jazdy bo u mnie zapala się gdy gaszę silnik a gdy zapalam to gaśnie czy można załączyć żeby paliło się cały czas lub gdy światła się włącza.Zapalają się ewentualnie przy włączonym silniku gdy otwiera się drzwi jak górne oświetlenie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy oświetlenie przestrzeni nóg można jakoś załączyć w czasie jazdy

Tak robiąc odpowiednie kodowanie ( info1 post wątka)

[09 - Cent. Wybiera.]

[Coding - 07] --> Long Coding Helper --> Byte 16 Bit 1 - zmiana z 0 na 1

5F sterownik

Poprzez Ukryte Menu wchodzimy w car --> carmenuoperation --> interior light ---> wartość 5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kwestia czy Twój MCE obsługuje QQ1 jeżeli tak to w MMI możesz ustawić jasność podświetlenia i wtedy świecą się podczas jazdy, jeżeli masz MCE który nie obsługuje QQ1 to prawdopodobnie masz podłączone pod lamkę oświetlenia i w czasie jazdy nie będzie śmigać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zrobiłem w ukrytym menu tak jak pisałeś wyskoczyła mi funkcja ustawiania jasności ale jest w kolorze szarym że nie mogę w to wejść pewnie muszę jeszcze zrobić to kodowanie przez kabel a nie mam muszę kogoś poprosić żeby to zrobił.Myślę że obsługuje QQ1 bo nikt na pewno nie podłączał pod lampkę oświetlenia chyba że tak też seryjnie robili.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to musisz sobie zakodować tak jak podał Ci WRC,

Edytowane przez andynl
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc a tak z ciekawości jaki bym musiał kupić kabel żeby to zrobić sobie samemu i w jakich cenach są.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki za pomoc a tak z ciekawości jaki bym musiał kupić kabel żeby to zrobić sobie samemu i w jakich cenach są.

Kabelki to inny temat :hi: na FORUM masz watki o tym

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie mam pytanko bo kupiłem oryginalną wiązkę do oświetlenia schowka i nóg pasażera taką jak na foto. Czy muszę dorabiać jakąś instalacje czy wpinam kostki i już będzie działać ?

pqjf697l.jpg[/url]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Trzeba wiazke dorabiac od tej brazowej wtyki


Rozpiska wtyki ( brazowej ) w schowku pasazera :

1 - masa
2- podswietlenie lampki nog pasazera

4 - zasilanie lampki schowka mostkujemy z 4 PINEM (czerono/żółty) wtyczki w podsufitce wtyka T8B

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...