Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Problem z zalogowaniem sie na poczte.


Rafal1988Lodz

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam poczte na o2 i nie moge sie zalogowac. Zablokowali mi administratorzy. Wy tez macie to samo? Mam problem od tego czasu jak podpisali te ACTA...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

acta nie weszła w życie jeszcze więc na pewno acta nie ma tutaj nic do znaczenia, pisz do administracji o2

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

już się zaczyna paranoja? Koledzy nie bierzmy teraz wszystkiego że to przez ACTA :wink4: A serwery lubia padac wiec pisz do obsługi i będzie :good:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie jak pisze kolega Pastaldo ,Ja dziś miałem problem z zalogowaniem się na nasze forum,i to też wina że podpisali ACTA :no:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer napewno nie padl. Poprostu mam konto zablokowane przez administratora tylko nie wiem czemu. Myslalem ze ktos z was ma to samo. Teraz musze zakladac 2 meila zeby ta sprawe wyjasnic :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer napewno nie padl. Poprostu mam konto zablokowane przez administratora tylko nie wiem czemu. Myslalem ze ktos z was ma to samo. Teraz musze zakladac 2 meila zeby ta sprawe wyjasnic :wallbash:

to sobie załóż gdzie indziej, na tym o2 to tyle spamu i reklam, że aż :sick3::thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

serwer napewno nie padl. Poprostu mam konto zablokowane przez administratora tylko nie wiem czemu. Myslalem ze ktos z was ma to samo. Teraz musze zakladac 2 meila zeby ta sprawe wyjasnic :wallbash:

to sobie załóż gdzie indziej, na tym o2 to tyle spamu i reklam, że aż :sick3::thumbdown:

W sumie racja. Muszę zmienić na gmail chyba

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego spokojnie, miałem to 3dni temu. Administrator zablokował CI konto by uchronić Twoje dane. 25.01,2012 o2, wp, onet itp itd mieli wyciek loginów i haseł. Widocznie znalazłeś się na tej nieszczęsnej liście. Musisz teraz tylko zmienić hasło... Zapodałbym CI linka ale nie jestem na swoim komputerze a tak to nie pamiętam. Dziś także portal CDrinfo prosił mnie o zmianę hasła, ponieważ mieli też wyciek. Napisz mi później na PW to Ci pomogę.[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 12:46_________________________________________________Szanowny użytkowniku,

W dniu 25-01-2012 r., w sieci, pojawiła się lista loginów/haseł z wielu systemów pocztowych w tym m. in. wp, onetu, interii, gmail oraz o2.pl

Uzyskane one zostały prawdopodobnie z zarażonych komputerów użytkowników końcowych za pomocą trojanów/keyloggerów, badź też z serwera firmy trzeciej, która musiała przechowywać loginy/hasła polskich użytkowników internetu.

W związku z tym, by Państwa dane nie dostały się w ręce osób trzecich, zdecydowaliśmy się na zablokowanie wszystkich kont, których dane były takie jak w ujawnionej w sieci liście kont.

W celu odblokowania dostępu do konta poczty elektronicznej prosimy o zmianę hasła za pomocą z jednej z poniższych opcji oraz dodatkowo zalecamy przeskanowanie komputera programem antywirusowym:

*1.* Skorzystać z opcji odzyskania hasła za pomocą sms/pytania pomocniczego pod linkiem: http://profil.o2.pl/zapomnialem.php

*2.* W przypadku braku możliwości odzyskania hasła (punkt 1) proszę wypełnić poniższe oświadczenie:

http://firma.o2.pl/doc/Wniosekpocztao2.pdf

Do formularza należy dołączyć kserokopię dowodu osobistego.

Proszę pamiętać iż podpis na wniosku musi być zgodny z podpisem na dowodzie osobistym.

Proszę również się upewnić, czy dowód osobisty jest czytelny.

Dowód osobisty można powiększyć i rozjaśnić. Jeżeli jesteś osobą niepełnoletnią,

formularz musi wypełnić Twój opiekun prawny, załączając ksero dowodu osobistego oraz

swój podpis.

i odesłać zwrotnie Pocztą Polską na adres:

o2 Spółka z o.o.

ul. Jutrzenki 177

02-231 Warszawa

Istnieje również możliwość przesłania wszystkich skanów dokumentów

na adres e-mail : [email protected]

W razie dodatkowych pytań bądź sugestii, prosimy o kontakt z Biurem Obsługi Klienta poprzez panel kontaktowy dostępny pod adresem: https://kontakt.grupao2.pl/ bądź telefonicznie pod numerem: (22) 398-88-88.

Z poważaniem

Agnieszka Kowalczyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...