Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B7 BPW] Jaki płyn


pajelo

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

wie ktos moze Jaki płyn wspomagania do B7 2.0tdi BPW 2006 rok ,nie wiem co bylo wczesniej zalane a chce nowy bo tamtego juz malo

z gory dzieki za odp ! [br]Dopisany: 27 Styczeń 2012, 11:22_________________________________________________naprawde nikt nie wie ? ;)

bo mam problem nie wiem czy syntetyczny czy mineralny, a jest juz wskaznik na MIN. i to powaznym :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście syntetyczny najpierw sprawdź jaki kolor masz zielony czy czerwony(różowy)?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

orginalny to ten zielony ale jak miał wymieniany na czerwony to chyba już by się nie zalecalo znowu zmiany tak mi sie wydaje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

oczywiście syntetyczny najpierw sprawdź jaki kolor masz zielony czy czerwony(różowy)?

Oczywiście to mineralny G002000 tak jak napisane jest na korku. Patryk, nie wiesz to nie wprowadzaj ludzi w błąd z syntetykiem. :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że zielony bo w b6 oryginalnie taki był i myślalem że w b7 jest podobnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślałem że zielony bo w b6 oryginalnie taki był i myślalem że w b7 jest podobnie

Dobrze myślałeś, ale właśnie zielony jest mineralny :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok myślałem że syntetyk to jest to w takim razie czerwony to jaki mineralny czy syntetyczny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzieki za odpowiedz wszystkim!

No wlasnie na korku napisane jest use only mineral fluid ;)

takze tylko mineralny..

Przed chwila jezdzilem po miescie i go szukalem, kazdemu w kompie jak wyszukuja jaki wyskakuje Syntetyk :/ i sa bardzo zdziwnie ze Mineralny ma byc..

Ten G002000 ciezko znalesc :/

Znalazlem jakis Zielony Mineralny ,ponoc norma do BMW , ale tej cyfry G002000 nie ma :/

i teraz nie wiem czy go zalewac czy nie ?????????? a minimum jest przeokrutny ;d

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok myślałem że syntetyk to jest to w takim razie czerwony to jaki mineralny czy syntetyczny?

Czerwony to będzie syntetyk. Ja zalewam mineralny Febi M6162.

Z tego co widziałem do tej pory to przeważnie czerwony był syntetyk, chociaż nie zawsze bo np. Febi 6161 to jest syntetyk a nie jest czerwony tylko jakby żółty, czy zielony - prawie przeźroczysty.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja 3miesiące temu zalewałem febi zielonym w b6 i jak do tej pory jest wszystko wporządku febi powinien być dostępny w większości sklepów motoryzacyjnych

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

i jak wymieniasz to warto byłoby przeczyścić za jednym zamachem układ z syfów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

panowie nad czym sie tu rozczulac idziecie do salonu podajecie rocznik auta model gosciu wstukuje w kompa i wyskakuje co masz zalac moim zdaniem nie ma co szukac zamiennikow jak sa moze tansze o 10 pln ja mieszkam we francji i tu litr plynu kosztuje 12 euro w salonie wiec mysle ze w polsce nie bedzie drozszy nadmienie jest tylko G 004000 czy cos takiego innego nie ma

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no tak ale jak wymieniałem płyn nie miałem gdzieś blisko salonu żebym mógł podjechać tak to by był oryginał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wlalem juz ten zielony. bylo na wskazniuk minimum takie ze ledwo juz pokazytwalo.. ale zrobilem dolewke jakies 200 po czym na wskazniku pokazalo wiecej niz maks. odstawielem auto zeby sprawdzic na zimnym silniku to samo. to sciagnalem 100 i jest teraz na maks.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...