Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Pocenie się na uszczelce pod głowicą


jochan41

Rekomendowane odpowiedzi

Według mnie nic poważnego ale jeśli ci to przeszkadza możesz wymienić uszczelkę i po problemie

---------- Post dopisany 16-04-2012 at 21:11 ---------- Poprzedni post napisany 13-04-2012 at 20:09 ----------

Według mnie nic poważnego ale jeśli ci to przeszkadza możesz wymienić uszczelkę i po problemie

Podepnę się jeszcze raz żle przeczytałem myślałem że mowa jest o uszczelce pod klawiaturą.U mnie jest podobnie zaczynająca się o strony rozrządu a kończąca się w okolicach 2 świecy żarowej nie wiem ale podejrzewam że zakończy się to na wymianie uszczelki i planowaniu,tylko pytanie czy można jeszcze z tym jeżdzić bo nie wiem jak ty ale ja aktualnie jestem za granicą co 2 tygodnie robię po 3 tys km nie wiem ile jeszcze wytrzyma?Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam zrobiłem 2 zdjęcia myślę że wystarczy,proszę o opinie czy to coś poważnego.

http://www.fotosik.pl/u/damian866/album/1165039

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczysc i obserwuj.

Witam przez myśl mi przeszło również dokręcić głowice ale pozostanę przy obserwacji

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wyczysc i obserwuj.

Witam przez myśl mi przeszło również dokręcić głowice ale pozostanę przy obserwacji

:decayed::facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie jest tak samo jezdze ponad rok moze tez sie pocic od strony pompy paliwa jak nie masz oleju w plynie to jest ok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Już tu jednemu, który ma B6 i identyczny wyciek koledzy doradzali żeby głowicę zwalał i uszczelkę robił...

Nie przejmuj się tym, jeśli chcesz mieć pięknie to weź płyn do mycia silników i wyczyść, jeśli nie przeszkadza, zostaw to.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam to samo, tylko że w B6 (to te o którym mówi "bobikos") :wink: Zrób tak jak ja: wyczyść i obserwuj... Ja czyściłem długim pędzlem i odrobiną benzyny (tak by nie ściekała po boku silnika), w między czasie wycierałem to suchą szmatką (mikrofibrą) na długim pręcie i tak w kółko aż do uzyskania dobrego efektu. Może i trochę archaiczny sposób, ale rezultat jest ok. :wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...