Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[Kraków] Jan Stopa


Azg

Rekomendowane odpowiedzi

Gość naprawia, uszczelnia, regeneruje pompy wtryskowe, wtryski i wszystko co zwiazane z tym tematem w silnikach diesla, jest naprawde dobry a do tego nie zdziera kasy. Wiele osób mi go poleciło jak miałem problem z pompą i nie żałuje ze oddałem mu auto. Pompa chodzi jak rakieta i nie ma z nia zadnych problemów.

Adresu nie pamietam bo to gdzies na lesisku w mogile, ale mam nr telefonu (012)425 92 22

:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja wiem gdzie to jest, sam też korzystałem z usług tego pana. Mnie osobiście niewiele pomógł, ale generalnie w tej okolicy nie ma lepszego fachowca. Na pewno nie jest drogi.

Dokładnie to adresu też nie znam, ale napiszę jak dojechać:

Najpierw trzeba dostać się pod klasztor cystersów w Mogile, lub szpital Żeromskiego, który jest tuż obok. Nastepnie jedziemy drogą spod klasztoru w kierunku mostu Wandy na Wiśle ( w stronę Rybitw ). Jakieś 400m od klasztoru po lewej stronie drogi zobaczym lusterko dla zut wyjeźdrzających z drogi podporządkowanej i w tą drogę musimy wjechać, czyli dla Nas jest to skręt w prawo. Kolejne może 300m. i po lewej będzie dom i obok niego dużo aut. To właśnie tam :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziś oddałem temu Panu moje :audi: do uszczelnienia pompy.

Dodam tylko, że adres warsztatu to ul. Kmicica 6.

Najlepiej dzwonić na komórke a nie stacjonarny. Nr 605107670

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

właścicel warsztatu spoko gość ale córka Natalia mmmm palce lizać, dobra kumpela :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...