Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Grill RS4


Avancik

Rekomendowane odpowiedzi

Ten grill ze zdjęć jest ORI, mam identyczny i też nie znalazłem na nim numerów - jest tylko data. Być może z początku produkcji RS4, nie wiem. :mysli:

Wiem za to że ramka jest aluminiowa, wykonanie germańskie i pasuje P&P, więc jeśli cena Ci odpowiada to brać bo mało tego na rynku...

nowy w ASO 637.83pln brutto :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

coś mi się nie wydaję żeby nówkę sztukę można było kupić za niecałe 500zł....zadzwonię w poniedziałek i się dowiem

ile chcesz sztuk ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mozna zrobic grupowy zakup i bedzie jeszcze taniej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zadzwoniłem do sprzedawcy i powiedział że są tam gdzieś ten numery ori....ma zrobić dokładne zdjęcie i wysłać :naughty:

aha i jeszcze jedno...czy wszystkie grille od rs4 mają taką jakby matową ramkę ? bo chrom na połysk to chyba nie jest :gwizdanie:

Mają satynową ramkę i to je odróżnia od tandetnych podróbt :sick3:, które nie dość że mają zupełnie inny kształt siatki to jeszcze kolor ramki jest czarny.

Ja miałem, jak to mówisz "tandetną podróbę " i uważam, że za 130 zł to bardzo dobra alternatywa dla ori grilla. Faktycznie siatka jest inna ale na pewno nie trąci wiochą i spokojnie można taki grill zakładać.

Po roku użytkowania, zdemontowaniu i umyciu wyglądał jak nowy, więc jakość jest OK.

Inna sprawa, to że większość ludzi, nawet nie odróżni tego zamiennika od ori.... :gwizdanie:

Skoro taka fajna sprawa ta satynowa ramka ori grilla, to czemu swoją na czarno walnąłeś :decayed:

Armi nie przesadzaj.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie malowałem tylko przełożyłem z innego grilla, satynowa mimo, że piękna nie pasowała mi do koncepcji :tongue4:

Jak ktoś raz w życiu widział oryginalny grill od rs-a, już nigdy nie spojrzy na jego imitację :no:

Alternatywa jakaś jest, ale moim zdaniem lepiej mieć ori (nawet polifta) niż zakładać podróbę, mimo że laicy się na to nabierają :wink4:

Ale co kto lubi :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...