Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AWX] Wykres po chipie


Jarol

Rekomendowane odpowiedzi

Tydzień temu byłem na wizycie po nowy program. A oto co wyszło:

44d527fce1e03245.jpg

Auto teraz dużo lepiej przyśpiesz, program jest super zrobiony nie ma za dużych problemów z trakcją no może na jedynce, silnik dobrze ciągnie w zakresie od 2 do 3,2 tyś obrotów. Ale na tym nie koniec już za niedługo większe turbo, PD i FMIC.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak, Rogal to fachura super wykresik, furka pewnie ładnie śmiga :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jarol ten wykresik ma byc taki pofalowany :mysli: tak ma byc??? :blink: Jesli tak ma byc to ok :th: wiec niemam wiecej pytan

Jakie turbo chcesz tam pakowac i jakie PD ??? pozdr..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ladnie , ale czekam na wykres po grubych modach , powinna 2 z przodu pęknąć. :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fale takie wyszły bo miałem lekko felge krzywą, całym autem troszke trzęslo podaczas hamowania, ale już jest wyprostowana. Co do dalszych modyfikacji to chce wymienić PD na te z końcówką AL do tego turbo z 2,0 170Km oraz FIMC. No ja też na to licze że bedzie 2 z przodu :tongue4: ale dalsze modyfikacjie dopiero za 2 lub 3 miesiące bo trzeba troszke $ nazbierać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No to będę obserwował twoje mody bo też w planach mam 200KM tylko na turbince GT22 :naughty: ale zobaczymy co i jak u ciebie wyjdzie to moze zmienimy koncepcje .Podobno ciezko znależć turbinke uzywana ze 2.0 170KM. Jakie koszta mniej więcej na to przeznaczasz ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Fale takie wyszły bo miałem lekko felge krzywą, całym autem troszke trzęslo podaczas hamowania, ale już jest wyprostowana. Co do dalszych modyfikacji to chce wymienić PD na te z końcówką AL do tego turbo z 2,0 170Km oraz FIMC. No ja też na to licze że bedzie 2 z przodu :tongue4: ale dalsze modyfikacjie dopiero za 2 lub 3 miesiące bo trzeba troszke $ nazbierać :)

to ci odrazu powiem ze bedzie problem dostac ta turbine - nie tylko ty na nia polujesz :)

podobna sytuacja z pompkami --- jak juz sa to uzywki o trudnym do stwierdzenia stanie a cena okolo 1000-1200zł

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...