Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mokra wykładzina


Kędzior

Rekomendowane odpowiedzi

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam, przez pewien czas jezdzilem jeszcze z welurowymi dywanikami, noi niestety wykladzina przesiakla i jest mokra ;/

mam pytanie czy jest jakis srodek wysuszajacy, ktory wchlonal by ta wilgoc? lub jakis inny sposob na wysuszenie tego :mysli:

1 tona piasku i bedzie piknie :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to mało wiarygodnie,ale dobrym sposobem na wchłonięcie wilgoci jest rozłożenie zwykłych gazet,ale nie pojedyńczo tylko w całości na drugi dzień jak gazetka jest już mokra wymieniasz na inną. Jak możesz to wysusz farelką będzie szybciej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja w poprzednim b5 miałem wode po stronie kierowcy, wodę usunąłem ale podłoga i dywaniki były mokrzutkie więc pożyczyłem od szwagra maszyne do wyciagania wilgoci z pomieszczeń i pomogło. to było dośc duże urządzenie ale z tego co wiem to sa również znacznie mniejsze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Może zabrzmi to śmiesznie ale mój pomysł wygląda tak: wziąć jakis worek (np jak dzieci mają do szkoły na buty) i wsypać do niego taki żwir dla kotów (taki który pochłania wilgoć) i położyć na wykładzinie i powinno wsiąknąć :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

żwirek daje radę, tylko właśnie nie możesz go rozsypać na wykładzinie bo zrobi się breja

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A jak dostać się do tej kanalizacji bo mam wrażenie ,że u mnie też może gdzieś czasem podciekać .

Jest jakiś sposób,żeby to przeczyścić?

wybuduj AkU i czyść :decayed:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja polecam granulat absorbujący wilgoć (Możesz wrzucić do samochodu pochłaniacz wilgoci z Henkla) i wygrzanie samochodu, możesz to zrobić np. jadąc na spota :gwizdanie:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tylko i wyłącznie gazety + farelek. A doszedłeś już skąd Ci ta woda się tam znalazła?? Nie wiem jak w B5 ale w B6 był problem z 'kanalizą' pod akumulatorem. Otwory się zapychały przez liście/syf i woda zostawała, jak się napełniło to hop do kabiny :wallbash:

woda mi sie znalazla dlatego ze jezdzilem an welurowych dywanikach dosc dlugo a jak wiadomo snieg juz spadl, wiec to zrobilo swoje :disgust:

poki co niemam dostepu do garazu dlatego zalozylem watek zeby poznac jakies innowacyjne metody :decayed:

zamontuje gazety zobaczymy co one dadza :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z farelką to bym nie ryzykował. Niedawno jak ją podłączyłem zaczęło syczeć gniazdko po czym się zapaliło. Dobrze że wyjechałem z garażu. Tutaj trzeba zachować ostrożność lub przynajmniej być na miejscu. Ku przestrodze :)

zgadzam sie z tym, tez mialem juz kilka ciekawych akcji z farelka takze napewno siedzial bym caly czas przy tym :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpuść farelka, gazety u mnie wysuszyły

tak jak pisalem wczesniej zaczne od gazet :wink4:
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a ja ostatnio jak dostała mi się woda (chyba przez filtr przeciwpyłkowy ?) to wybrałem ją odkurzaczem wodnym a resztę zostawiłem aż samo wyparuje (lato)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...