Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Mokra wykładzina


Kędzior

Rekomendowane odpowiedzi

wiem że na alledrogo można dostać takie saszetki które pochłaniają wilgoć w samochodzie, jakiś czas temu się natknąłem na takie ogłoszenie. Jeżeli masz dużo tej wilgoci to najlepiej farelka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem że na alledrogo można dostać takie saszetki które pochłaniają wilgoć w samochodzie, jakiś czas temu się natknąłem na takie ogłoszenie. Jeżeli masz dużo tej wilgoci to najlepiej farelka

te saszetki to kapa ;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie - jak zdjęć wykłądzinę tą część od nóg kierowcy ? Co trzeba najpierw demontować aby dostać się do gołej podłogi ?

Pytam dlatego, że już nie mam pomysłu skąd się tam bierze woda. Wszystko sprawdziłem i nadal po deszczu mniej więcej na środku tej wykładziny pod nogami kierowcy pojawia się duża mokra plama . Odpływy pod aku są drożne.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, w B6 zaczynamy od zdjęcia listwy maskującej próg, potem plastik zakrywający deskę rozdzielczą (taki sam jak od bezpieczników z lewej strony) potem plastik między górnym słupkiem a dolnym plastikiem, potem plastik i już masz wolny dywanik. Bardziej chaotycznie nie potrafiłem :D

A u mnie woda brała się z zatkanego parownika klimatyzacji a tak to wygląda, jest to rurka po stronie pasażera. Idzie od tyłu konsoli przedniej, aż do podłogi, a zatkała mi się od strony parownika. http://www.audi-sport.net/vb/a4-a4-cabriolet-s4-forum-b6-chassis/106472-have-you-got-wet-foot-well-when-air-con-answers-here.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

u mnie woda w nogach kierowcy się brała z uszczelki przewodów jak staniesz przed samochodem podniesiesz maskę po prawej stronie zaraz przy przedniej szybie wychodzą kable i linka do otwierania maski jak ta uszczelka sie rozleci/pęknie to podczas deszczu woda spływa kablami do środka na bezpieczniki przekaźniki i kapie w różnych miejscach na podłogę ja osobiście wyciągałem kable pod maskę dodatkowe były mi potrzebne no i niestety uszkodziłem ta uszczelkę po założeniu nowej problem nie znikł niestety woda dalej leciała. załatwiłem sprawę tak ze cały ten otwór zalałem klejem termicznym takim z pistoletu a potem od zewnątrz jeszcze napaćkałem kleju do szyb .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...