Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AFN] Prośba o analizę logów


lzaborowski

Rekomendowane odpowiedzi

Przy okazji zrobiłem też logi mojego audi, bo też mi coś nie szedł. Z tego co przczytałem na forum to wynika że to przepływomierz (tak mi się zdaje) czy dobrze myślę, że do wymiany :mysli:?

http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/033d96f44aea69f1.html

A jak tak, to czy dam radę sam go wymienić? czy lepiej gdzieś do warsztatu?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

sprawdz filtr powietrza,potem wtyczki/przewody od przeplywomierza .... jak nie pomoze pozostaje kupno nowego lmm ... wymiana nie powinna sprawic problemow ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Postaram się jeszcze dziś pomacać i dam znać co i jak. A tak przy okazji, jaki przepływomierz kupić? warto używany, czy lepiej nowy? Macie jakieś swoje faworyty odnośnie marek? Bosh?

tyllko nowy i tylko w ASO .... chyba ze masz kogos zaufanego ale pamietaj ma byc taki jaki zaleca fabryka ...

p.s kiedy ktos na forum oglaszal sie ze ma oryginalne nowe przeplywomierze do sprzedania po atrakcyjnych cenach ....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wielkie dzięki Koldzy!!!! Moj Audik odzyskał wigor :> Tak jak mówiliście przepływomierz miałem walnięty, ale do tego jeszcze wymieniłem modulator ciśnień (mówili że się zacina - wymieniłem nie znam się na tym) Całość wymieniłem w ASO i teraz śmiga jak nówka, dziękuję Spanky. Jutro postaram się zrobić logi w teścia Audi Z1 to zamieszczę na stronie. Pozdrawaim wszystkich Klubowiczów

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...