Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] świece żarowe


Miroo

Rekomendowane odpowiedzi

Na pierwszy rzut idzie albo BOSCH albo BERU :) Tylko pamietaj ze sa rozne długości w zaleznosco od nr VIN

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a gdzie spr po vin długość świec czytałem że do 2002 były krótkie ja ma auto z końca 2003 roku wiec te 97 mm tylko nie wiem czy te na zdjęciach to oryginalny beru czy jakaś podróba jak myślicie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napisz do TOM77 albo do dzik to ci dadza w dobrej cenie i nie bedziesz sie zamartwiał czy te z obrazka sa ORi czy nie :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dzięki już wysłałem info do kolegów zobaczymy co napiszą te ze zdjęć na alledrogo 20 zł sztuka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno podróbki mają napisy wzdłuż świecy. Tak jak te ze zdjęć.

Ori fabryczne Beru, które niedawno były u mnie wymieniane, miały napisy wszerz. Te kupione na wymianę przeze mnie też.

20 zł? To dużo mniej niż Tom77 płaci w hurcie za świece. 20 zyli to albo podróby albo kradzione.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podobno podróbki mają napisy wzdłuż świecy. Tak jak te ze zdjęć.

Ori fabryczne Beru, które niedawno były u mnie wymieniane, miały napisy wszerz. Te kupione na wymianę przeze mnie też.

20 zł? To dużo mniej niż Tom77 płaci w hurcie za świece. 20 zyli to albo podróby albo kradzione.

Faktycznie oryginalne świece Beru wyglądają trochę inaczej - uszczelka jest koloru czarnego i tak jak mówił AndyN ori ma napis Beru Germany i nr... mają napisy wszeż. Zresztą widać to na fotkach, niech sobie każdy porówna.[br]Dopisany: 13 Luty 2012, 20:20_________________________________________________Oto fotki:

IMAG0005.jpg

IMAG0006.jpg

IMAG0007.jpg

Sorry za jakość zdjęć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie kupione swiece na alledrogo maja 97mm, kolor zielony i pisze wzdluz beru made in germany, niewiem czy ori czy nie :) Wazne aby dzialalo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...