Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 APT] Co to za wężyk


maruch30

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Zauważyłem dzisiaj ,że mam problem z tym wężykiem zaznaczonym na zdjęciu ,w miejscu gdzie jest sklejony czy zasylikonowany ,(choć uważam ze nie powinno tak być)ucieka powietrze.Czy ktoś wie jak nazywa się ten wężyk bo chciałbym go kupić a nie znam nazwy

image.jpg

[br]Dopisany: 28 Styczeń 2012, 18:39_________________________________________________halo na pewno ktoś wie co to za wężyk

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Też szukałem w Etce i nie znalazłem numeru.

Chyba nawet został mi ten wężyk po przekładce silnika, jak będziesz chciał to przypomnij mi jutro na PW to postaram się go poszukać i jak go znajdę to Ci odsprzedam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam,

numer oryginalny to 058 905 291B(koszt oryginału około 70zł), wspominałeś że ucieka Ci tam powietrze-ma to jakiś wpływ na prace silnika?

Dzięki za nr części.No właśnie nie wiem ,auto mam od miesiąca czekam aż będzie cieplej to przyjadę nim do polski na naprawę.Dodam że falują mi obroty ,tzn raz jest dobrze raz od 2000 tys obrotów silnik startuje, nie wiem czy to akurat od tego, ale powoli trzeba naprawiać drobne usterki ,które mogę wymienić sam.A ponadto chyba słychać zawory, nie znam się na tym ale kolega to zasugerował ,tzn metaliczny dźwięk w okolicach silnika i dużo innych spraw ,ale to inne tematy
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...