Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Problem z podłączeniem zmieniarki.


JaCuŚ

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Mam problem z podpięciem zmieniarki do radia Concert Plus. Mianowicie kupiłem zmieniarkę i kabel. Kabelek rzekomo jest oryginalny i wychodzą z niego dwa luźne kable,czerwony i brązowy przy mini iso. Co trzeba z tymi(luźnymi) kablami zrobic?? Pytam bo nie chce czegoś popalic. Jeden mówi że "+" i "-" podłączyc, jeden że wystarczy "-", a jeszcze inny mówi że nie trzeba wcale podłączac tych kabli. Proszę o poradę. Bo nie wiem co mam robic. Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam ja tez mam z problem z podłączeniem zmieniraki w schowku ale do navi plus RNS-D zmieniarka ma zasilanie działa miesza CD ale navi jej nie widzi i pokazuje mi komunikat "brak zmieniarki" przemieniłęm pini wdłuch innego schematu i lipa dalej to samo nie wiem co sie dzieje. Nawet sprawdzałem czy ta navi jets kompatybilna ze zmieniarka i niby tak. Moze ktos zna jakes rozwiazanie podaje moje nr sperzetu.

NAVI RNS-D 8E 00 32 192 B

ZMIENIARKA 8E 00 35 111

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam wszystkich. Mam problem z podpięciem zmieniarki do radia Concert Plus. Mianowicie kupiłem zmieniarkę i kabel. Kabelek rzekomo jest oryginalny i wychodzą z niego dwa luźne kable,czerwony i brązowy przy mini iso. Co trzeba z tymi(luźnymi) kablami zrobic?? Pytam bo nie chce czegoś popalic. Jeden mówi że "+" i "-" podłączyc, jeden że wystarczy "-", a jeszcze inny mówi że nie trzeba wcale podłączac tych kabli. Proszę o poradę. Bo nie wiem co mam robic. Pozdrawiam.

A w które piny i w jakiej kostce są podłączone te luźne kabelki?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Braz to masa,a mnie sie wydaje osobiscie ze po prostu masz nie odpowiednia zmieniarke i dlatego navi jej nie widzi,ten numer zmieniarki ktory podales jest pod zwykle radio a pod navi potrzebujesz zmieniarki o numerze 8E003511D,pozdrawiam.........

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI

radio: Concert, Chorus II (MJ2001) Symphony, Navi MFD oraz VW: Beta 5, Gamma 5, Gamma Betle; SEAT Scala, SKODA MS501

zmieniacz: Panasonic z logo Audi lub VW

Podłączenie radia ze zmieniaczem:

aucochan.gif

W zmieniaczu kabel zakończony gniazdem 13pin

din13ze.gif

dbf6acb01f8ebaca.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

AUDI

radio: Concert, Chorus II (MJ2001) Symphony, Navi MFD oraz VW: Beta 5, Gamma 5, Gamma Betle; SEAT Scala, SKODA MS501

zmieniacz: Panasonic z logo Audi lub VW

Podłączenie radia ze zmieniaczem:

aucochan.gif

W zmieniaczu kabel zakończony gniazdem 13pin

din13ze.gif

dbf6acb01f8ebaca.jpg

A masz taki schemat jak podłączyc zmieniarke w schowku do navi RNS-D ????
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...