Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Kawałek plastiku w zbiorniczku


aron

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Przy odkręcaniu korka połamałem końcówkę miernika, która wpadła w zbiorniczek. Wyciągnąłem płyn ze zbiorniczka strzykawką a tego plastiku nie było.Dokąd mógł wpaść?W zbiorniczku są dwa otwory.Jeden jest nieco wyżej i ma siatkę ,a drugi jest na samym dole i nie ma siatki.Właśnie ten dolny otwór bez siatki jest połączony z pompą.Jak ten kawałek plastiku wpadł do tego otworu, to czy to nie może być wyssane przez pompę ? Pompa może się zablokować, a to grozi utratą wspomagania.Chociaż odpaliłem auto i trochę już przejechałem to nic się nie stało.A może pompa ma jakąś siatkę przy miejscu wysysania ? Czy mogę tak dalej jechać i czy to nie jest groźne ? Macie jakieś pomysły ?

Z góry dziękuję.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Niestety pompa nie ma żadnego sitka ale ten kawałek nie powinien dotrzeć to łopatek w pompie.Co nie zmienia faktu,że należało by go znaleźć i usunąć

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego odkręć wężę przy pompie i zobacz u mojego znajimjego właśnie tam znalałżem kawałek plastikowej miarki... byle szybko bo pompa cierpi :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

dziękuje za podpowiedz :good: jak najszybciej sprawdzę,bo coś mi zaczęło wyć .nie wiem czy od mrozów ? a może akurat pompa? może ten plastyk przesadza przepływu oleju?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Odpinasz wąż powrotny ze zbiorniczka. Samochód na kobyłki i krecisz kierownicą.

Plastik może dojść jedynie węzem zasilajacym pompę i tam jest kolanko i możliwe, że tam zatrzyma sie ta miarka.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...