Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B7] Środki lamp od B8


Raffaello_78

Rekomendowane odpowiedzi

witam

sporo znalazlem o modach lamp z A6 do avantów B7

ale czy ktos próbował przełożyć środki lamp od B8 z ledowymi paskami do lamp B7 ???

nie znalazlem tego przez SZUKAJ

a porownalem kilka fotek i mam wrazenie ze przy niewielkich przerobkach daloby sie to zrobic

slyszal ktos o takim modzie ? moze z powodzeniem?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

myślę, że koledze chodziło o tylne lampy... tak jak te:

audi-a6-rear-photo.jpg

:wink4: by je przypasować do B7 ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

gdzieś był wątek na forum ze spy fotką :gwizdanie: kolejnej serii lamp Dectane, które mają nawiązywać do nowej mody lamp paskowych... ponoć w tym roku się mają pojawić, ale pewnie cena będzie powalać jak i żywotność :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pytałem o PRZEDNIE lampy

i nie dectane czy inne tylko podobnie jak rezamy z A6 tył myślałem o ori od b8 przednich lamp ?!? pytałem czy ktoś w ogóle słyszał lub nawet widział coś takiego dać sie na pewno da tylko jak to by wygladało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zdecydowanie pytałem o PRZEDNIE lampy

i nie dectane czy inne tylko podobnie jak rezamy z A6 tył myślałem o ori od b8 przednich lamp ?!? pytałem czy ktoś w ogóle słyszał lub nawet widział coś takiego dać sie na pewno da tylko jak to by wygladało :)

Rezaj środki z B8 u Siebie :wink4: będziesz pierwszy :good::naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Prosze was , kicha jak nie wiem. Nikt nie rezał środków od b8 do lamp b7. Tyle w temacie raczej. Chętenie zobacze jak ktoś się odważy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niepodoba mi się przeróbka pokazana przez kolege roki1990, jak jest coś ori owszem ale tamta przeróbka wieje tandetą i wygląda :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niepodoba mi się przeróbka pokazana przez kolege roki1990, jak jest coś ori owszem ale tamta przeróbka wieje tandetą i wygląda :sick3:

Popieram kolegę wyżej , pasuje ten ledowy pasek do tej lampy jak przysłowiowej świni siodło :sick3:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trójmieście taki projekt już się szykuje :naughty:,na razie została rozebrana lampa B8 na części pierwsze,z ciekawostek,ten pasek ledowy świeci na biało,ale jak zamieni sie + z - ,świeci na czerwono,można mieć światła stop w przednich lampach :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

nie niepodoba mi się przeróbka pokazana przez kolege roki1990, jak jest coś ori owszem ale tamta przeróbka wieje tandetą i wygląda :sick3:

Popieram kolegę wyżej , pasuje ten ledowy pasek do tej lampy jak przysłowiowej świni siodło :sick3:

To są tak zwane ledy na metry :polew: :polew: :polew:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

(...)

ale czy ktos próbował przełożyć środki lamp od B8 z ledowymi paskami do lamp B7 ???

(...)

Zobacz jak forumowicz diody z B8 wykorzystał w przednich lampach B6: http://www.a4-klub.pl/smf/index.php?topic=192826.msg2835537#msg2835537

Myślę, że dużo zależy od pomysłu i precyzji wykonania. Kombinuj :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w trójmieście taki projekt już się szykuje :naughty:,na razie została rozebrana lampa B8 na części pierwsze,z ciekawostek,ten pasek ledowy świeci na biało,ale jak zamieni sie + z - ,świeci na czerwono,można mieć światła stop w przednich lampach :decayed:

jestem ciekaw wyniku :) w sumie przy pomocy dremela wszystko da się zrobić tylko u mnie słabo z czasem niestety :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...