Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B5] Scyzoryk + centralny


AndrzejAj3

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Chodzi mi po głowie pomysł, aby swój zwykły kluczyk + pilot od centralnego przerobić na scyzoryk...zawsze podobały mi się scyzoryki.... jak sprawdzałem to niestety płytka z pilota nie zmieści mi się w obudowie od scyzoryka, a widziałem na allegro gotowe scyzoryki z czystym grotem i możliwością zaprogramowania centralnego... czy jeżeli kupię taki scyzoryk to bez problemu będę mógł sobie przełożyć (ze swojego kluczyka) immobilizer, czysty grot dać do gościa co dorobi klucz z czystego grota a scyzoryk zaprogramować pod mój centralny ?? mam tylko otwieranie/zamykanie (jeden przycisk) oraz włączenie/wyłączenie syreny alarmu (drugi przycisk)

Czy mniej więcej takie operację będę musiał wykonać aby cieszyć się scyzorykiem ? i orientuję się ktoś ile taka przyjemność może łącznie kosztować ?? :hi:[br]Dopisany: 29 Styczeń 2012, 12:01_________________________________________________czy mógłby mi ktoś odpowiedzieć ? kolejny założony temat z mojej strony na który nie otrzymałem odpowiedzi :kwasny::wallbash: :wallbash:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z opisu wynika że chcesz ori kluczyk a nie chińszczyzne? Immo przełożysz bez problemu,grot,jak pisałeś,dorobisz a zakodowanie klucza nie powinno stanowić większego problemu.Kosztów niestety nie znam.Ja mam chińskie scyzoryki więc nie kodowałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem nad zakupem ori ale jakby była zbyt wysoka cena to może pomyślałbym nad chińską podróbką... swoją drogą Ty masz scyzoryk a sterowanie centralnego i alarmu osobno w pilocie tak ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no myślałem nad zakupem ori ale jakby była zbyt wysoka cena to może pomyślałbym nad chińską podróbką... swoją drogą Ty masz scyzoryk a sterowanie centralnego i alarmu osobno w pilocie tak ?

Koledzy na forum często sprzedają używane ori scyzoryki za +/- 50 zł, tylko kwestia czy da się zakodować taki kluczyk do Twojego modelu? :mysli: Wiem, że trzeba je dobierać po numerach, ale to już ktoś bardziej kumaty musi się wypowiedzieć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie,jak kupiłem sterownik z dwoma scyzorykami z możliwością spięcia z alarmem. Chciałem uniknąć noszenia wiąchy pilotów,kluczyków itp. Mam jeden kluczyk i nim otwieram i zamykam. Nawet domykanie szyb sobie podłączyłem.Immo sobie przełożyłem ze starego kluczyka,dociąłem sobie groty i działa już ponad rok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no właśnie o coś takiego mi chodziło..też nie chce mieć kilku pilotów i kluczyków...chcę, żeby wszystko dało się obsługiwać się za pomocą scyzoryka... łatwy jest montaż nowego sterownika ?? dużo trzeba kombinować ?? i ile Cię to kosztowało ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...