Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVB] Nie działa ogrzewanie tylnej szyby-sedan


szyba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Wczoraj podczas jazdy przestalo dzialac ogrzewanie tylnej szyby. Klimatronic na pewno z b6, bezpiecznik dobry. Nie potrafie znalezc kabla do ogrzewania tylnej szyby. Dodam jeszcze,ze mam tez podgrzewane lusterka i nie dziala calosc. Dioda na klimatroniku nawet sie nie zapala

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam.

Przed chwilą VAGowałem samochód, w klimatronicu nie ma żadnego błędu, testowałem też segmenty wyświetlacza i dioda się wtedy zapala.

Próbowałem też sprawdzać inne działy np elektronika, moduł komfortu ale nic nie wyskakuje z błędów.

Gdzie teraz szukać ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kabel musi iść z lewej albo z prawej strony w samym dole szyby. Najlepiej to samemu sprawdź dokładnie gdzie on może się znajdować..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy tego kabla mam szukać wewnątrz samochodu gdzieś na tylnej półce, czy od strony bagażnika w okolicach subwoofera ? [br]Dopisany: 01 Luty 2012, 10:25_________________________________________________Mam jeszcze jedno pytanie, z tego co czytałem na forum, usterka kabla do tylnej szyby wystepuje w momencie, kiedy klimatronic się świeci a szyba się nie grzeje, w moim przypadku klimatronic nawet nie zapala diody od podgrzewania tylnej szyby, dlatego nie wiem też, czy to raczej nie wina usterki wystepującej "przed" klimatronikiem, a nie "po".

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Z tyłu nad szybą masz taką plastikową maskownice/podsufitka, zdejmij ją i będzie tam wzmacniacz do radia i tam też z tego co pamiętam idzie instalacją do podgrzewania szyby. Ja jeszcze na twoim miejscu sprawdził bym włącznik podgrzewania szyby bo jak mówisz że dioda się w nim nie zapala to chyba w nim jest problem. Sprawdz czy tam prąd dochodzi i czy działa on prawidłowo. Podgrzewanie szyby włączasz przyciskiem na klimatroniku, wciskasz i ma działać nic tam dodatkowo nie musisz uruchamiać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...