Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Zapasówka w sprayu


Ajmax

Rekomendowane odpowiedzi

chłopy ile tej piany trzeba wpieprzyć do koła

całe opakowanie :)

i jeszcze trzeba dopapowac tam jest instrukcja :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to masa nieresorowana - jedyny problem jaki może byc to wibracje wywołane nierównomiernym ( z powodu nieumiejetnego korzystania z pianki przez uzytkownika ) rozprowadzeniem preparatu na wewnerznych scianach opony

ja kiedyś raz urzyłem takiego preparatu nawet zadziałało tylko trzeba dopąpować koło do pełna .

tak właśnie jest jak napisałeś

tylko jest potem problem z wyważeniem koła (nie polecam takiego preparatu) a i tak bez wizyty u wulkanizatora się nie obejdzie

osobiscie nie woże kola zapasowego tylko jak jade w dalszą trase taka powyżej 200km ,mamy przecież telefony

a jak jeżdze 7 lat tak ani razu nie zdarzyło mi się stac przez gume na trasie ,przecież z bezdętkowej opony powietrze uchodzi powoli i można to zobaczyć np. przy tankowaniu wystarczy zerknąć wzrokowo :) quote]

Jak mała dziura to uchodzi powoli, wiadomo :decayed: Ale jak trafisz taką konkretną to i 100m nie przejedziesz.

Tak miałem w E klasie teścia na trasie między Strykowem a Brzezinami (jak ktoś jechał to wie co tam można spotkać :kox:

Złapaliśmy pobocza, żeby w TIR'a na zakręcie nie bombnąć no i tyle było z opony. Piankę to mógłbym co najwyżej wtedy teściowej zapodać, żeby tyle nie gadała :polew::evil2:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...