Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Kilka pytań odnośnie bluetooth i navi rns-e


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Moj telefon laczy sie sie przez bluetooth z ori navi i navi dzwoni razem z telefonem ale nie wiem co zrobic zeby ksiazka telefoniczna pokazala sie na fisie miedzy zegarami???

Czy da sie zmienic jezyk gadaczki z niemickiego na angielski ?Wyswietlanie mam juz po angielsku ale mowi do mnie po niemiecku :angry:

Jak moge wykorzystac ori nakladke czarna pod telefon ktora przyczepia sie do panelu na konsoli centralnej ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

masz kierownice multi?

tak mam [br]Dopisany: 06 Kwiecień 2008, 21:43 _________________________________________________

masz kierownice multi?

poradzisz co moge zrobic z ta kiera multi i bluetooth

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

U mnie jest sytuacja podobna, pojawia sie ksiazka na Navi ale miedzy zegarami nie ma nic:( Kiera tez multi i jedynie co mozna z niej robic to rozlaczac rozmowy,nawet z odbieraniem jest problem. Przycisk MODE tez niewiele moze ,po wcisnieciu jest jakis komunikat po niemiecku i tyle.

Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

...

Da sie jakos tak zrobic zeby to z sensem działało ? (głównie chodzi mi o ksiazke na FISie i odbieranie rozmów)

Nie jestem pewien czy to rozwiąże problem, ale upewnij się, że numery telef. masz zapisane również na karcie SIM, a nie tylko w pamięci telefonu.

--

Pozdrawiam.

Sławek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja dodam że fajną sprawą jest autoryzowanie połączenia bluetooth i juz nie trzeba za kazdym razem się łączyć i potwierdzać połączenia.

A z tymi kontaktami na karcie SIM - zaraz idę to sprawdzić :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wszystko zależy od tego jaki jest moduł BT :naughty: są takie BT które nie wyświetlają kontaktów :hi:http://www.a4-klub.pl/smf/b6b7_instalacja_fabrycznego_modulu_bluetooth-t32362.0.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...