Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B6 AVF] Co to jest obok subwoofera w avancie ?


HiRide

Rekomendowane odpowiedzi

Zauwazylem ze przy mocniejszych basach cos pierdzi z okolic suba(bose)Wczoraj zagladnalem tam i zauwazylem ze zaraz za nim w rogu.(ori wmontowana w blache)jest czarna plastikowa kratka wielkosci mniej wiecej oprawki cd a w tej kratce sa gumowe klapki ktore sie otwieraja i zamykaja swobodnie-to one takie dziwne odglosy wydaja :chytry: Jakie zadanie spelnia ta kratka z tymi klapkami ???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jest to ujscie przewietrzania wnetrza nadwozia.

a co jesli zatkam te ujscie czyms ? bedzie to mialo jakis negatywny wplyw na cokolwiek ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zatkasz to nie bedzie cyrkuacji pow. bedzie mogło parować w aucie mocniej niz wcześniej i wiele innych żeczy zwiazanych z wilgotnością. tak ma byc -swobodnie klapki maja sie poddawać pod wplywem powietrza !! :hi:

kwestia malych testow bo chyba cos tam audi spascilo-dam glosniej i slysze ciche pierdzenie glosnika :shocked: do audio bose to nie przystoi i na szczescie to nie bose tylko te klapki nieszczesne.Przytkalem je troche i teraz bas jest lepszy niz wczesniej i nic nie pierdzi :gwizdanie: jak zacznie cos parowac albo rdzewiec :evil: to pogodze sie z klapkami i dzwiekami :>

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no to odsprzedaj mi tak klapke bo ja mam polamaną i zaklejone miejsce tasmą !!

a jak zacznie mi parowac albo cos innego sie zacznie dziac to odsprzedaz mi moja klapke ? :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wiem ze jestes w potrzebie ale jak zacznie sie cos dziac i bede musial zamontowac ja spowrotem to bedzie klopot :naughty: narazie jest na swoim miejscu pozatykana no i ciesze ucho ladnym zdrowym basem :gwizdanie: tak BTW jesli mi ta klapka jest nie potrzebna to tobie tez nie :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...