Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[AGB S4 B5] Oceńcie wykres i logi


digi_g

Rekomendowane odpowiedzi

Ile to auto jeździ juz czasu na tym sofcie ? Sprzęgło nie klęka ?

Przebieg mocy taki sobie, korby dostaja fajnie po d*pie przy niskich rpm...

Czy masz logi z doładowaniem i wskazaniami przepływki ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Napewno sprzęgło i korby :wink4: [br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 11:01 _________________________________________________Tu masz wzorowy soft :

http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=6ceebadf1c900f65

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

od Norbiego, chciałem ten sam bo mamy te same nr kompa, ale troche mi daleko do Wawy .

Piszesz ,że korby w dolnych obrotach czyli należy raczej jezdzic na wyższych, a co z nimi sie moze stać ( w najgorszych sytuacjach oczywiscie) pękną? Bardzo dzieki za help Poziek

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Słuchaj widzialem juz gorsze :) Ile już na tym smigasz? Nic się nie dzieje ?? Nie ma hardcoru, także aż tak się nie martw.

Zaraz poszukam troche po innych forach i tu wkleje.

Jezeli chodzi o Nm to jest to duże obciązenie dla korb i panewek bo przy niskich rpm 3000 masz ponad 520Nm co nie jest niczym nadzwyczajnym dla K03 ale zobacz co się dzieje poźniej. Moment leci na leb na szyje a mogłby pójść tak płasko jak u Norbiego.

Podejrzewam, że auto od dołu mocno gniecie w fotel ale już od 3500rpm nic się nie dzieje...

Pomyśl o tym Norbiastym sofcie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

wykres jak kiedys byly w dizlu :confused4: .... [powoli juz sie od tego odchodzi ] ... osobiscie kompletnie z doopy przebieg momentu jak na taki setup ...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Spanky ma całkowicie rację. Teraz trendy są przebiegi krzywej mocy w taki sposób aby moc max szla caly czas do góry a nie utrzymywala się poziomo na tym samym pulapie przez dość znaczy zakres RPM.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki Panowie za opinie. Soft jest nowy , auto narazie przejechało na tym moze 1000 km. A i nie dostaje narazie w dupe bo sezon na xxx sie jeszcze nie zaczął , no i jeździ tym moja kobieta najczęściej. A jeżeli chodzi o soft Norbiego to jakos musze sie zebrać żeby odwiedzić Rogala i poprawić conieco u mnie , mam tylko nadzieje ze nic nie padnie. Sprzęgło jest nowe ,ale seryjne , powinno wytrzymać troszkę. Ale te korby mnie martwią. :(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

To powiedz swojej kobiecie, żeby uważała ze sprzęgłem, najpier niech całkowicie odpuszcza pedał sprzęgła a potem dopiero gaz... :gwizdanie: :naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

najpier niech całkowicie odpuszcza pedał sprzęgła

Oczywiscie niech to robi migiem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment jest duży i szybko spada. Jednak przy każdych obrotach i tak jest wyższy niż u Norbiego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Moment jest duży i szybko spada. Jednak przy każdych obrotach i tak jest wyższy niż u Norbiego.

skala Nm jest mocno przesunięta w górę, max moment jest 541Nm przy 2965rpm, zobacz jaka wartośc jest na skali? Prawie 600Nm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie jest przesuniete. Po prostu tak wyskalowane...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chyba nic nie jest przesuniete. Po prostu tak wyskalowane...

zgoda

co nie zmienia faktu, że przebieg momentu jest lipny

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na przykład wzmocniony dociks i twardzsza tarcza robione u radzikowskiego w wawie :th:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...