Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5] Montaż trójramiennej S4 na miejsce czteroramiennej


poziek

Rekomendowane odpowiedzi

też szukam szarej trójramiennej do b6... :confused4: ale nie ma... a propos obszywania, w Radomiu jest kozak , ladnie robi.. 120 kiera. w trzy godzinki... mogę załatwić namiar, mój koleżka u niego robił i był zadowolony, a jest detalistą.... :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam pytanie moze wydac sie glupie ale jestem laikiem i sie do tego przyznaje chce tez zmieniac ta stara na albo 3 ramienna albo na od nowego mofelu tzn b7 czy bedzie taka kierownica pasowac?a czy do tej 3 ramiennej da sie jakos przelozyc stara poduszke oczywiscie zaslepka bylaby taka jak do tej od s4 chodzi mi o sam ,,srodek" tzn o jego wlozenie ze starej do nowej dzieki za odpowiedz pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kepasa możesz załatwić ten namiary na tego gościa z Radomi bo mam też kiere i gałke do obszycia, wiesz może jakie ceny?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja obszywałem kiere bez sciagania i bez wyciagania poduszki za 200 zl, fotki sa na forum

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A nie wiecie gdzie mogę obszyć tapicerkę alkantarą ? [br]Dopisany: 30 Maj 2009, 16:21_________________________________________________

A nie wiecie gdzie mogę obszyć deskę rozdzielczą alkantarą ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja też zrobiłem taką przekładke i wyglonda naprawde super. Założyłem taką kierownice od 1.8T 1997r B5. Mam tylko jeden mały problem , pali mi sie kontrolka abs po tej przekładce. Czy wystarczy samo wykasowanie błedu wagiem czy trzeba zrobić coś innego. Z góry dzięki za pomoc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek robiłem kierownice i gałkę u tego goście na poczekaniu 2,5 godz się zeszło ale musiałem sam mu kiere zdjąć i wyszyła naprawdę ładnie jestem zadowolony.

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=653868405

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja w poniedziałek robiłem kierownice i gałkę u tego goście na poczekaniu 2,5 godz się zeszło ale musiałem sam mu kiere zdjąć i wyszyła naprawdę ładnie jestem zadowolony.

https://ssl.allegro.pl/show_item.php?item=653868405

Możesz zdradzić jaki koszt i czy 4 ramienna czy 3 ramienna bardziej skomplikowana?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...