Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL B6] Przedni parktronic


Adik

Rekomendowane odpowiedzi

Mam pytanie do osób które przerabiały (lub wiedza coś...) temat montażu usługi - parktronic w przednim zderzaku.

Czy ten moduł będzie pasował do Audi A4 B6 2002r. ?

333124026

Najlepiej gdyby ktoś sprawdził to w ETKA - nr części...

Z góry dziękuje za pomoc!

-------------------------------

Dzięki MCM00 za szybka pomoc!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

bedzie

[br]Dopisany: 07 Kwiecień 2008, 20:52 _________________________________________________ba9996a562cfd47fm.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori parktronic tyl i przod i poki co mam z nim same problemy bo wariuje i pika tyl razem z przodem albo jest ciagly sygnal -oszalec mozna a na vagu nic nie ma :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ori parktronic tyl i przod i poki co mam z nim same problemy bo wariuje i pika tyl razem z przodem albo jest ciagly sygnal -oszalec mozna a na vagu nic nie ma :thumbdown:

typowy przypadek padającego czujnika. i wystarczy jeden zeby wszystko wariowało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chce założyć parktronic tylko na przód - kupiłem zderzak z wejściem na czujniki parkowania wiec pomyślałem aby zrobić z tego użytek... mam juz czujniki teraz szukam modułu...

Czyli mówisz ze po pewnym czasie czujniki lubia sie "sypac" i caly mechanizm staje sie uciążliwy w codziennej eksploatacji :confused4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no powiem ci ze takie przypadki sie u nas zdarzają i to jeszcze w okresie gwarancyjnym. ale mimo to uważam ze gra warta świeczki. :wink4:

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

dobre pytania, jutro sie dowiem :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:03 _________________________________________________ok wiec tak, cena czujnika w ASO to 235 zl :shocked: oczywiście jak by ktoś chciał to i jakiś rabacik załatwię. a ze dzis nie bylo elektryka to o możliwość wykrycia wadliwego spytam sie jutro.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

dobre pytania, jutro sie dowiem :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:03 _________________________________________________ok wiec tak, cena czujnika w ASO to 235 zl :shocked: oczywiście jak by ktoś chciał to i jakiś rabacik załatwię. a ze dzis nie bylo elektryka to o możliwość wykrycia wadliwego spytam sie jutro.

ceny czujnikow nie komentuje chocby z racji tego ze mam ich 8.Co ciekawe od 2 dni dzialaja idealnie.Czasami tylko przelaczajac z R na D piszcza dalej wiec wylacazam to przyciskiem ale dzieje sie to coraz zadziej a dzialaja coraz lepiej :> oby tak dalej.Dzieki kolego za informacje :notworthy: [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:52 _________________________________________________

Może w blokach pomiarowych na podstawie wartości?

w blokach pomiarowych pokazuje odleglosci w cm tyl i przod i wartosci te nie sa za dokadne np pokazuje ze mam przekode za soba jakies 15 cm a tak naprawde jest to 5 cm ale jak cofam i pojawai sie sygnal staly to zawsze przy takiej samej odleglosci ok 30 cm wiec jak dla mnie jest oki [br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 20:55 _________________________________________________

jak zweryfikowac ktory czujnik juz klęka ? jaki jest koszt takiego czujnika :thumbdown:

dobre pytania, jutro sie dowiem :wink4:[br]Dopisany: 08 Kwiecień 2008, 22:03 _________________________________________________ok wiec tak, cena czujnika w ASO to 235 zl :shocked: oczywiście jak by ktoś chciał to i jakiś rabacik załatwię. a ze dzis nie bylo elektryka to o możliwość wykrycia wadliwego spytam sie jutro.

hello :) jak juz piszesz o rabaciku :naughty: mozesz mi napisac czy dalbys rade zalatwic z dobrym rabatem dla mnie olej do multitornica do a4 b6 1.9 tdi 2004 rok ?Chce wymiane dynamiczna wiec pewnie z 8-9 litrow to bedzie :wallbash: pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja też już kilka miesięcy przymierzam się do montażu tylnego parktronika mam już prawie wszystko (modół, głośniczek, 4 czujniki, wiązkę od czujników do modułu i 2 kostki z 20 cm wiązką od modułu "do przodu") tylko brak chęci hyhy, jutro sprawdzę jaki ja mam moduł i dam znać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mechanik mi powiedzial ze w B6 to VAG powinien wykryć który padł. ale jest jeszcze jeden "domowy" sposob. uruchamiasz czujniki i nasłuc**jesz, w sprawnym czujniku słuchać cykanie. wiem sam w to nie wierzyłem i myslalem ze sobie jaja robi ale sprawdziłem u siebie i ... fakt.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Podczas prac nad zderzakiem wystąpiły inne okoliczności i zrezygnowałem z montażu parktronica... :) Powiem ze nowa ori wiazke i czujniki kupiłem za 150zl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...