Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Czy jest w A4 B5 tryb czasowy wycieraczek ?


Duro

Rekomendowane odpowiedzi

przeczytaj to co napisałem wcześniej - "da rade wymienić przez otwór nad bezpiecznikami" - przedostatni na głównej listwie patrząc od brzegu i na spokojnie będzie działał no chyba ze nie masz obecnie w swoim trybu czasowego w ogóle

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

mam tylko bez możliwość regulacji czasu[br]Dopisany: 08 Październik 2009, 20:22_________________________________________________odgrzewam ponownie kotleta u mnie w aucie są tylko takie przekaźniki 213 204 jakiś nie oznaczony i 202 i tu zonk którego trzeba wymienić?????dodam ze mam czasowe jak włączę raz do góry ale nie da sie zmienić czasu przerw piszecie o jakichś 199 albo 99 nie mam ani takiego ani takiego ba piszecie ze powinny byc tam dwie listwy z przekaźnikami u mnie jest tylko jedna co robić???który to który???

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

znow odgrzewam kotleta panowie ma ktos może zdjęcie przekaźnika zamontowanego juz pod kierownicą????[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 18:47_________________________________________________a i mam jeszcze pytanie bo tak sobie pomyślałem ze jeżeli by w starym przekaźniku (który mam i nie ma w nim regulacji czasu )wymienił by element odpowiedzialny właśnie za przerwę miedzy biegami na taki element którym sie da sterować to była by płynna regulacja problem polega na tym tylko od jakiego to elementu elektronicznego zależy ???bo np. jesli to byłby rezystor to potencjometr załatwił by sprawe w zupełności można było by go wyprowadzić na zewnątrz przekaźnika i nim regulować czas pracy wycieraczek????[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 19:05_________________________________________________patrzyłem ostatnio w poszukiwaniu tych przekaźników od wycieraczek i nie nalazłem ich a przynajmnie o takich numerach ja w temacie[br]Dopisany: 13 Listopad 2009, 19:06_________________________________________________nikt nic nie odpisze??? n ten temat??? panowie nie osłabiajcie mnie!!!! dzis odkryłem iż u mnie odpowiedzialny za czasowe wycieraczki jest przekaźnik siemens o numerze 229

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, główna "listwa" bezpieczników prawdopodobnie wygląda u Ciebie jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item819817442_bezpiecznik_przekaznik_audi_a4_1_9_tdi_90k_b5_98r.html i jest zamontowana tak jak jest pokazana na fotce tzn przekaźnik 213 od drzwi - zatem przekaźnik 229 jest drugi od "środka". Dokonaj zakupu 99 od jakiegoś VW i wymień - ma działać. Wydaje mi się że gmeranie w elektronice nie jest tu najlepszym rozwiązaniem (aczkolwiek pewnie możliwym)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, główna "listwa" bezpieczników prawdopodobnie wygląda u Ciebie jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item819817442_bezpiecznik_przekaznik_audi_a4_1_9_tdi_90k_b5_98r.html i jest zamontowana tak jak jest pokazana na fotce tzn przekaźnik 213 od drzwi - zatem przekaźnik 229 jest drugi od "środka". Dokonaj zakupu 99 od jakiegoś VW i wymień - ma działać. Wydaje mi się że gmeranie w elektronice nie jest tu najlepszym rozwiązaniem (aczkolwiek pewnie możliwym)

jest identyczna listwa poszukam takiego przekaźnika i spróbuje podmienić zobaczymy co wyjdzie
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kolego, główna "listwa" bezpieczników prawdopodobnie wygląda u Ciebie jak na tej aukcji http://www.allegro.pl/item819817442_bezpiecznik_przekaznik_audi_a4_1_9_tdi_90k_b5_98r.html i jest zamontowana tak jak jest pokazana na fotce tzn przekaźnik 213 od drzwi - zatem przekaźnik 229 jest drugi od "środka". Dokonaj zakupu 99 od jakiegoś VW i wymień - ma działać. Wydaje mi się że gmeranie w elektronice nie jest tu najlepszym rozwiązaniem (aczkolwiek pewnie możliwym)

jest identyczna listwa poszukam takiego przekaźnika i spróbuje podmienić zobaczymy co wyjdzie

jak kolega nie znajdzie tego przekaźnika niech da znać na PW mam znajomego co handluje częściami VW/OOOO może coś znajdzie u siebie. Co do rezania elektroniki nie bawił bym się w to :wink4: :wink4: :wink4:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a mogę

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=792019996

u nich za 10zł + przesyłka ja kupiłem dziś u siebie za 10zł i działa jak trzeba ale wolał bym z takim przełącznikiem w manetce :evil: narazie wystarczy ze jest regulacja ale będę kombinował jak to zrobić z przełącznikiem w manetce jak sie da oczywiście

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

czy są już jakieś efekty z manetką ? bo mam ten sam problem czyli brak płynnej regulacji pracy wycieraczek i zastanawiam się nad przekaźnikiem 99 chyba że już jest projekt z podłączeniem manetki ze sterowaniem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie podłączał już ktoś poliftowe sterowanie czasem pracy wycieraczek? Mam schemat poliftowy, ale nie mogę znaleźć schematu od przedlifta, żeby porównać. A zmian trochę będzie, bo sam przekaźnik jest dwa razy większy i trochę inaczej z przewodami w tych wycieraczkach jest. Ma ktoś może taki schemat?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nieźle , a kojarzy ktoś czy do a4 musi być przekaźnik od a4 czy może być np od innej audi ? taki o tym numerze 35795531 powinie być dobry

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mariusz przekaźnik 99 albo kuruki jak kostka do gry albo dłuższy jak pódełko zapałek ja miałem dwa i na jednym nie działało założyłem chyba tem krutszy nie pamientam już szukaj od skody felicji golfa 3 itp itd

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...