Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Mysz bezprzewodowa - czym zasilać?


grabalaba

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Na co dzień posługuję się dwoma myszami b/przew. ( Logitech: V320 i VX NANO). Bardzo irytuje mnie sprawa ich zasilania. Używam baterii alkalicznych (rożnych), które wymieniam co 2-3 miesiące.

Ale do rzeczy - zastanawiam się, czy jest możliwość włożenia do myszki akumulatorków AAA?? Mam pewne obawy, gdyż bateria ma 1,5V, a AAA 1,2V. :confused4:

Słyszałem też, że 20-30 minutach napięcie baterii spada do 1,2-1,3V. Czy to oznacza, że akumulatorami AAA 1.2V zasilę mysz?

Z góry dzięki za odpowiedzi. Pzdr.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Możesz śmiało wkładać aku. :wink4:

Dokładnie. Akumulatorki dodatkowo powinny dłużej wytrzymać niż baterie (kup sobie większą pojemność).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z bezprzewodowej juz kilka lat i jak na razie najlepiej wypadaja Duracelle alkaliczne...

Mam je w pracy i dzialaja od poczatku listopada '07 - 8h dziennie intensywenego zapitalania...

Teraz sa juz na wyczerpaniu, ale czerwona kontrolka swieci sie od dobrego tygodnia... normalnie jak z dieslem :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja korzystam z bezprzewodowej juz kilka lat i jak na razie najlepiej wypadaja Duracelle alkaliczne...

Mam je w pracy i dzialaja od poczatku listopada '07 - 8h dziennie intensywenego zapitalania...

No nieźle trzymają te Duracelle. Ja na Energizerach (alk.) do 3 mc-y max :gwizdanie:

Jeszcze raz dzięki koledzy za pomoc. :>

Spróbuję te aku...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bezprzewodowy zestaw (Microsoft WS 700) i niestety na akumulatorkach się nie da pracować. Klawiatura nie łapie wszystkich 'kliknięć', podobnie z myszką. Na zwykłych bateriach wszystko normalnie działa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Mam bezprzewodowy zestaw (Microsoft WS 700) i niestety na akumulatorkach się nie da pracować. Klawiatura nie łapie wszystkich 'kliknięć', podobnie z myszką. Na zwykłych bateriach wszystko normalnie działa.

A to ciekawe. :mysli: Poczekam, może ktoś "jedzie" na AAA i się wypowie w tej materii.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Poszedłem z zestawem na gwarę oddać i jak gość mi pokazał, że na zwykłych bateriach działa to mi się smutno zrobiło (bo na zwykłych też sprawdzałem, tyle że jak się okazało później były padnięte). Jak zapakowałem nowe (zwykłe, nie aku) to śmiga wszystko aż miło. A akumulatorki np. w aparacie działają normalnie - naładowane pod korek i lipa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...