Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

1 godzinę temu, Dev napisał:

Owszem ale pod odpowiednio spreparowany 

Czyli trzeba coś frezować żeby podeszło dobrze rozumiem ?

Dev możesz na priv podesłać wycenę takich zacisków

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Bodajze strone wczesniej podal cene...

6 godzin temu, Rafek14 napisał:

Czyli trzeba coś frezować żeby podeszło dobrze rozumiem ?

Dev możesz na priv podesłać wycenę takich zacisków

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Czy drodzy forumowicze mogliby mi potwierdzic czego potrzebuje do swapu zestawu z 320/288 na 345/300 ??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, KubiaK napisał:

Czy drodzy forumowicze mogliby mi potwierdzic czego potrzebuje do swapu zestawu z 320/288 na 345/300 ??

Tarcze, klocki, zaciski, jarzma i przednie oslony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, Dev napisał:

Tarcze, klocki, zaciski, jarzma i przednie oslony.

I szczęścia w znalezieniu jarzm z zacisków pod tarcze 300 na tył. Jest masakra z tym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Dev napisał:

Tarcze, klocki, zaciski, jarzma i przednie oslony.

Dzieki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 godzin temu, r7adek napisał:

I szczęścia w znalezieniu jarzm z zacisków pod tarcze 300 na tył. Jest masakra z tym.

mam dwa kpl :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Dev napisał:

mam dwa kpl :decayed:

Jaka cena, po regeneracji ? Czy są pomalowane na jakiś kolor ?

Edytowane przez r7adek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 godziny temu, Dev napisał:

zadzwoń jutro 

Dev a masz cos fajnego na przod? 

320?

345? 

Tylko kolor chcialbym wlasny;P 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie temat widzę długi mega, sorry ale nie jestem w stanie przejrzeć całego.

Pytanie po jakich oznaczeniach jestem w stanie stwierdzić, że są to pod tarcze przód 321 i tył 288?

Dzięki za odp. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Dev napisał:

320

Mozesz mi napisac na priv ile za caly zestaw

Klocki tarcze oslony zaciski i jarzma 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Karolwnik napisał:

Mozesz mi napisac na priv ile za caly zestaw

Klocki tarcze oslony zaciski i jarzma 

zadzwoń jutro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

A może ktoś mi zweryfikować takie info: podobno zaciski tył z vw transportera t5(klocki też) + jarzma z a6c6 + tarcze 330 z a5 daje gotowy zestaw pod tylne heble 330?? tylko od czego dobrać osłony??300 od s4b6 raczej ciężko dostać bo podobno pasują, ale może z czegoś innego??

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, sandmann napisał:

A może ktoś mi zweryfikować takie info: podobno zaciski tył z vw transportera t5(klocki też) + jarzma z a6c6 + tarcze 330 z a5 daje gotowy zestaw pod tylne heble 330?? tylko od czego dobrać osłony??300 od s4b6 raczej ciężko dostać bo podobno pasują, ale może z czegoś innego??

Wszystko było już tutaj niejednokrotnie opisane. Osłony kup nowe w ASO, majątku nie kosztują. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Główne moje pytanie dotyczyło wyżej wymienionego zestawu, czy faktycznie wszystko pasi i czy nie ma cudów przy montażu.pytam osób które to mają założone lub które to montowały. Dzięki H4mm3R za podpowiedz gdzie mogę sobie kupić osłony 300, ale nie o to pytałem, pytałem czy pasują od innego bardziej dostępnego modelu.Nie wątpię że taki tmat był poruszany, ale ten temat ma 321 stron czyli musiałbym czytać to cztery dni lub liczyć na odpowiedz życzliwego forumowicza,pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, sandmann napisał:

Główne moje pytanie dotyczyło wyżej wymienionego zestawu, czy faktycznie wszystko pasi i czy nie ma cudów przy montażu.pytam osób które to mają założone lub które to montowały. Dzięki H4mm3R za podpowiedz gdzie mogę sobie kupić osłony 300, ale nie o to pytałem, pytałem czy pasują od innego bardziej dostępnego modelu.Nie wątpię że taki tmat był poruszany, ale ten temat ma 321 stron czyli musiałbym czytać to cztery dni lub liczyć na odpowiedz życzliwego forumowicza,pozdro

Używasz > szukaj "ten temat", nie trzeba wszystkiego czytać.

Możesz sobie z kartonu zrobić osłony, a tak poważnie to najprościej zamówić w aso osłony pod 300 i je łatwo dopasować. W temacie nie jestem od wczoraj i jakby jakieś inne osłony pasowały, to bym napisał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nikt Ci nie zarzuca amatorszczyzny czy tego że się nie znasz. Pytam bo rozmawiałem z jednym kolegą że ma osłony z s6c5?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra my tu sobie gadu gadu o osłonach, a nie wiem czy w ogóle sobie zawracać głowę tym zestawem o który pytam...za Twoją radą H4mm3r poszperałem na forum, ale o zaciskach t5 coś było tylko pobieżnie wspomniane i to w zestawie z innymi jarzmami. Do tego że to finalnie nie są 330mm tylko 324 lub 326 bo trzeba staczać, coś tam nawiercać, jakieś szpilki, ble ble...a ja  gadałem z koleżką na jakimś forum X, że on ma zaciski z T5, jarzma z c6 i tarcze z a5 i osłony z s4b6 i tylko linkę ręcznego wypinam z jednego uchwytu i bangla......Jeśli to jakaś lipa to po prostu chciałbym żeby ktoś mi napisał : nie zawracaj sobie z tym d*py bo jest sporo pier...enia, a jeśli faktycznie pasi w 100% to przecież taki zestaw można dostać taniej niż 300mm z s4b6

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...