Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pękł mi seger podczas ściągania w zacisku 288. Taki powinienem kupić?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3,80 zł - pierścień...

 

Edytowane przez jaras99
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

53 minuty temu, jaras99 napisał:

Pękł mi seger podczas ściągania w zacisku 288. Taki powinienem kupić?

ALLEGRO.PL

Kup teraz na Allegro.pl za 3,80 zł - pierścień...

 

Tak tylko te z aukcji są trochę za grube i trzeba zeszlifować bo nie wchodzą we frez zacisku,kupowałem je i szlifowałem,ewentualnie zadzwoń do Dev-a może coś będzie miał

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 6.07.2008 o 15:50, Pepin napisał:

żeby nie tworzyć kolejnego wątku, może nie aż tak ambitne podejście jak autora tego topicu,

ale denerwował mnie taki brudny element ;) - obecnie troche czyściej

http://images32.fotosik.pl/310/9fd29bd620c42c44m.jpg

wiecej tutaj: http://pepin.fotosik.pl/albumy/464955.html

Witaj! Jaklejki na zacisku audi fajna sprawa. Gdzie kupywaleś? Pamiętasz wymiary?? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, Darekwolak napisał:

Witaj! Jaklejki na zacisku audi fajna sprawa. Gdzie kupywaleś? Pamiętasz wymiary?? 

Wiesz,12 lat to sporo czasu. Autor może juz mieć amnezje ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Darekwolak napisał:

Witaj! Jaklejki na zacisku audi fajna sprawa. Gdzie kupywaleś? Pamiętasz wymiary?? 

z-ota-opata-odizolowywaj-ca-na-bia-ym-tl

  • Pomoc techniczna 4
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Potrzebuje kupić uchwyty przewodu hamulcowego do zacisków 981/982, podrzuci ktoś jakiś numer tego elementu? Jaką długość mają sztywne przewody/rurki przy zacisku? 15cm wystarczy? Pytam o jedno i drugie bo kupiłem zaciski bez tych dwóch elementów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam. Może ktoś z was będzie wiedział, przymierzam się do wymiany hebli 345-300 od s4 b6 moje pytanie o Linke ręcznego bo na początku wyczytałem że potrzebuję od s4 b6 wszystko jest ok, tylko że ta linka jest od quattro i jest krutsza od tej co mam w a4 b6 przód napęd tam linka jest dłuższa , mogę się domyślać ze muszę ją inaczej poprowadzić jak nie mam quattro. Bo sam nie wiem o co tu chodzi a przekopałem ze 200 stron tego tematu i nie wiem czy ktoś to opisał, 

Porównałem Linke s4 b6 q do a4 b6 q i jest faktycznie dłuższa ale gdy porównałem Linke s4 b6 q do a4 b6 np 2.4 v6 to do s4  jest krutsza niż do zwykłego a4 b6 podejrzewam że w quattro jest inaczej po prowadzona może ktoś przerabiał temat 

Edytowane przez Daro@dariusz
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ja nie zmieniałem linki i podeszło bez problemu a na taki zestaw właśnie zmieniałem, chyba że się mylę @rs dziadek? ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

22 minuty temu, Langista napisał:

Ja nie zmieniałem linki i podeszło bez problemu a na taki zestaw właśnie zmieniałem, chyba że się mylę @rs dziadek? ?

A masz quatro czy przód napęd 

Wolę się upewnić co z linką żeby nie było że rozgrzebie auto i zostanę bez linki bo nie podejdzie lub kupię wydam 100zl i nie będzie potrzebna 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, Daro@dariusz napisał:

A masz quatro czy przód napęd 

Wolę się upewnić co z linką żeby nie było że rozgrzebie auto i zostanę bez linki bo nie podejdzie lub kupię wydam 100zl i nie będzie potrzebna 

Quattro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Langista napisał:

Quattro

W quattro linki do s4 są odrobinę dłuższe ciekawe że ci pod pasowało akurat bez wymiany linki pod zaciski od s4 300mm chyba pozostaje mi tylko przymiarka przed wymianą czy podejdą moje linki ręcznego 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć, nie mogłem doszukać się tematu o śrubach jarzm, jestem po zmianie tyłu na 288 i chciałbym (póki świeże) wymienić imbusy na zwykłe sześciokątne, tylko, że nie mogę znaleć takich jak podaje ETKA, M10X1.25 sześciokątnych z kołnierzem w rozmiarze np. 70mm i skrócić je na wymiar, ori na imbus ma mały kołnierz i nie wiem czy można dać podkładkę czy zrobić to bez niej, prosił bym żeby ktoś coś doradził :)

Edytowane przez Jagrze0107
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Jagrze0107 napisał:

Cześć, nie mogłem doszukać się tematu o śrubach jarzm, jestem po zmianie tyłu na 288 i chciałbym (póki świeże) wymienić imbusy na zwykłe sześciokątne, tylko, że nie mogę znaleć takich jak podaje ETKA, M10X1.25 sześciokątnych z kołnierzem w rozmiarze np. 70mm i skrócić je na wymiar, ori na imbus ma mały kołnierz i nie wiem czy można dać podkładkę czy zrobić to bez niej, prosił bym żeby ktoś coś doradził :)

mozna dac śruby z kołnierzem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 godzinę temu, Dev napisał:

Mozna dac z B7

Fajnie by było tylko że b6 i b7 na przód napęd ma ta samą linkę 1928/1765 -2005/1843 a quatro s4 ma 1770/1600 2x za to a4 quatro ma 1727/1555 jest różnica trochę ale w quattro 

 

Taka ciekawostka trochę 

Coś mi się wydaje że bez przymiarki się nie obejdzie ale dzięki za zainteresowanie tematem 

Jak to wyjaśnię to napiszę na forum 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

23 godziny temu, MichauKR napisał:

Potrzebuje kupić uchwyty przewodu hamulcowego do zacisków 981/982, podrzuci ktoś jakiś numer tego elementu?
Jaką długość mają sztywne przewody/rurki przy zacisku? 15cm wystarczy? Pytam o jedno i drugie bo kupiłem zaciski bez tych dwóch elementów.

@Dev pomożesz? Szczególnie odnośnie tego pierwszego pytania, bo nie mogę tego znaleźć, w etce jest 611-020 bez numeru oem i coś nie mogę tego wyszukać :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev, chodzi o to, że nie mogę znaleźć śruby z kołnierzem o odpowiedniej długości, np 65mm, to taki minimum bo dół ma 62.5 a góra 52.5. Jeżeli były by 65 to skrócił bym na 62.5 i na 52.5, ale nigdzie nie mogę dostać takiej z kołnierzem, i chodzi o to czy mógłbym zastosować bez kołnierza czyli zwykłą sześciokątną, ewentualnie z podkładką. przeszukałem wszystko, różne sklepy metalowe w googlach i nic nie ma :/ 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, MichauKR napisał:

@Dev pomożesz? Szczególnie odnośnie tego pierwszego pytania, bo nie mogę tego znaleźć, w etce jest 611-020 bez numeru oem i coś nie mogę tego wyszukać :/

Wchodzisz w tą stronę w etce czyli 611-020 i masz wszystko. Blaszki te z tyłu 8E0615133F i 8E0615134F . 

 

7 godzin temu, MichauKR napisał:

Jaką długość mają sztywne przewody/rurki przy zacisku? 15cm wystarczy? Pytam o jedno i drugie bo kupiłem zaciski bez tych dwóch elementów.

Do zacisków s4 ja zarabiam na 21cm i po zagięciu  jest ok. Jak nie znajdziesz tej długości i kupisz dłuższe, to też pozaginasz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...