Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

4 godziny temu, Mr.Joker napisał:

Spoko po to jest forum ;). i tak jak juz kolega Wandej napisal szukaj tych z a6c6 tylko musisz sprawdzic czy beda pasowac pod twoje felgi (minimum 16 cali ale tez nie kazde) gdyz zacisk od czola nie jest prosty przez co jest bardziej problematyczny niz ten z c5fl chyba ze ci to jakis szpec ogarnie i zfrezuje. 

Felga 18

Tarcze z C6 założę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

8 godzin temu, Hardy_hard napisał:

Felga 18

Tarcze z C6 założę?

Daj VIN sprawdzimy jakie masz  w oryginale

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 godzin temu, Mr.Joker napisał:

Żaden problem. Jeżeli masz wersję poliftowa i alu zwrotnice to w mocniejszych wersjach normalnie wystepowaly heble 320mm z przodu i był to zacisk z mocowaniem klocka na drut. Z a4 (mocowanie klocka na klamre i nieco inny ksztal zacisku) też podejda jedynie tarcza musi być z a6. 

To 3.0 ASN za słabe na 320? Niech lepiej pokaże co ma na aucie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

30 minut temu, H4mm3R napisał:

To 3.0 ASN za słabe na 320? Niech lepiej pokaże co ma na aucie.

Niby a4 nie A6 ale u mnie przy sportowym zawieszeniu dali z fabryki 312/255 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Langista napisał:

Niby a4 nie A6 ale u mnie przy sportowym zawieszeniu dali z fabryki 312/255 

W A6 wynika to z większej masy. Niemniej dziwne jest, że w B7 potrafili wrzucić 320/288. 2,0 TFSI to prawie poziom BEXa lub godny konkurent osiągami dla ASN i tam wleciało 320/288. S4 B8 miało 345/330, S4 B6/B7 345/300. :kox:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

allo czy te hamulce beda pasowac do a4b6 1,8tq 

WWW.OLX.PL

Witam, na sprzedaż kompletne hamulce na przód dwutłokowe 320mm z A6 2,7tt, pasują do a4 b5, b6, Passata i innych z Alu lub zelwina zwrotnica bez przeróbek. Nowe klocki, tarcze praktycznie nowe. W...

 

WWW.OLX.PL

KOMPLETNY SWAP przód Audi a6 c6 s6 c6 ZACISKI PRZÓD 973 i 974 kompletne z jarzmami+ Nowiutkie tarcze 320mm+ nowe klocki przód 4szt. Wszystko w 100% sprawne. Cena za caly zestaw w praktycznie...

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

29 minut temu, yeti26 napisał:

allo czy te hamulce beda pasowac do a4b6 1,8tq 

Zaciski z drugiego ogłoszenia podejdą ale tarcze od a6 nie podejdą do a4.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Panowie

Widzę że jesteście obeznani w temacie hamulcy.

Mam pytanie i  nadzieję że mi pomożecie.

Pacjent A6 c5 allroad zaciski z Q5 + tarcza 345mm od s4 b6 wszystko ladnie siedzi mam tylko problem z doborem przewodu hamulcowego.

Wiem ze to nie A4 ale bardzo Was prosze o pomoc z jakiego auta  zastosować przewód hamulcowy.

Bede bardzo wdzieczny za pomoc.

Pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

 

Dev dziękuję Ci bardzo jestem bardzo wdzięczny.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ma ktoś  doświadczenie z taką felga? ATT 630G 16" z tego co widzę może mieć ET 45 lub 35. Powinno pasować pod zaciski 320 z przodu czy lepiej zamontować żeby sprawdzić? Dla zacisków 320 najlepiej ET między 35 a 40 czy się mylę? Chyba że to jeszcze od zacisku zależy?
image.png

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Oprócz ET decyduje kształt ramion.

Poniżej zdjęcia z 16" ET 38, ale mam zaciski od cabrio, które są płaskie. Standardowy zacisk pod 320 wchodzi po sfrezowaniu.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@georgeMam takie :) wiesz "od czego" mogą być? nie mogłem znaleźć jakiegoś porównania zacisków
20200408_113544.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem czy @rsdziadek ich nie frezowal bo od niego je brałem. Mam na oku jeszcze 17 ET 37 - one raczej bez problemu powinny pasowac czy tu też jestem w bledzie? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

34 minuty temu, Majk009 napisał:

Nie wiem czy @rsdziadek ich nie frezowal bo od niego je brałem. Mam na oku jeszcze 17 ET 37 - one raczej bez problemu powinny pasowac czy tu też jestem w bledzie? 

Nie sa frezowane, musisz przymierzyc na aucie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witam Kolegów, jaki najciekawszy zestaw polecicie pod felgę 17" w a4 b6, myślałem o przodzie 6 tłoczek brembo 17z i tył jednotłoczek z T5 lub s4 b6. Jakie tarcze i klocki podejdą? Jakieś ciekawsze alternatywy? Czy jest tutaj ktoś, kto przygotowałby taki pełny set, zregenerowany p&p?

Edytowane przez tomek1_1001
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

10 godzin temu, tomek1_1001 napisał:

Witam Kolegów, jaki najciekawszy zestaw polecicie pod felgę 17" w a4 b6, myślałem o przodzie 6 tłoczek brembo 17z i tył jednotłoczek z T5 lub s4 b6. Jakie tarcze i klocki podejdą? Jakieś ciekawsze alternatywy? Czy jest tutaj ktoś, kto przygotowałby taki pełny set, zregenerowany p&p?

Tyłu z s4b6 nie dostaniesz, za to idealnie w felgę 17" pasuje przód z S4 (345mm)IMG_20190922_153720.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

12 godzin temu, tomek1_1001 napisał:

Witam Kolegów, jaki najciekawszy zestaw polecicie pod felgę 17" w a4 b6, myślałem o przodzie 6 tłoczek brembo 17z i tył jednotłoczek z T5 lub s4 b6. Jakie tarcze i klocki podejdą? Jakieś ciekawsze alternatywy? Czy jest tutaj ktoś, kto przygotowałby taki pełny set, zregenerowany p&p?

Jak chcesz 300mm lub 330mm na tył to pisz bo mam nowe zestawy w rozsądnej cenie.:hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...