Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

no tak i przy żadnym ze zdjęć przeróbki przodu nie ma osłon... a w opisie swapa na 345 jest w opisie potrzebnych elementów: zaciski, jarzma, tarcze i...osłony??

Jak nie ma, przyjrzyj się dokładnie, to nie tył że osłona jest sporo większa.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Sorry chłopaki,faktycznie nie widziałem tych osłon...spodziewałem się, że będą wystawały ok centymetr poza obrys tarczy,a one są minimalnie większe i nie zauważyłem :doh: pytałem czy jest na to miejsce bo patrząc na tarcze 288 taką jak u mnie (na ori feldze) to nie umiem sobie wyobrazić że zmieści mi się tam tarcza 345 a co dopiero osłony a tym bardziej zaciski (no ale wszyscy piszą że pasuje więc tak musi być;)


oczywiście pisałem o feldze 17"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki,

Przymierzam się do wymiany hebli z przodu 280->320. Na zdjęciach w pierwszym poście przy 320 jest zacisk z S4 i wygląda super. Jak go szukać na all, macie może numer części? Wydaje mi się że dostępne zestawy mają inne zaciski a zależy mi na tych z S4(chodzi tylko o wygląd).

Myślałem też od razu nad 345, ale mam 16" na zimę, więc raczej odpuszczę ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Albo S4 albo 320mm, musisz się zastanowic

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć chłopaki,

Przymierzam się do wymiany hebli z przodu 280->320. Na zdjęciach w pierwszym poście przy 320 jest zacisk z S4 i wygląda super. Jak go szukać na all, macie może numer części? Wydaje mi się że dostępne zestawy mają inne zaciski a zależy mi na tych z S4(chodzi tylko o wygląd).

Myślałem też od razu nad 345, ale mam 16" na zimę, więc raczej odpuszczę ;)

Zacisk S4 i ten 345 wyglądają tak samo , możesz do nich dokupić blaszki ozdobne z logiem S4 ;) napisałem Ci PW.

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Miało być że 320 i 345 S4 wyglądają tak samo, a blaszki dokupi, jakie tu bzdury ;p

Wysłane z mojego Nexus 5 przy użyciu Tapatalka

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Temat nie jednokrotnie tu poruszany, inna budowa zacisku. A blaszka to element dekoracyjny który trzyma klocek.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

witam,

obecnie mam 312/255. zastanawiam się czy nie włożyć 320/288. różnica jest zauważalna? ewentualnie co większego można włożyć żeby wchodziły zimowki 16 na stalowych felgach?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Różnica jest kolosalne ale 320 nie wejdzie pod stal

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

to w końcu wejdzie 16 stal czy nie ? :decayed: jak nie wejdzie to najwyżej kupię alu na zime, tylko teraz czy dla alu 16 320/288 to jest optymalny zestaw czy może jeszcze coś większego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Musi być Alu z odpowiednim ET i wypełnieniem felgi.

Ostatnio kolegi ojciec kupił sobie Alu 16" do Sharana i zdziwko go dopadło bo nie założył tego na 312mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ok, to jeszcze powiedzcie od czego zacisków szukać? a6 c5 wiem że pasują i z jakiego auta jeszcze? jakieś oznaczenia, numery?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz to mam zestaw 320/288mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...