Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

ponawiam pytanie ;) od jakich modeli podejdą zaciski 320/288 do a4 b6?

O ile dobrze pamiętam, to a4 b7, a6 c5 i jeszcze jakieś. Szukaj, było w tym wątku

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

C5 tylko przod

Edytowane przez Dev
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hej, wiecie może które klocki textara są prawidłowe do 320mm ATE od 2.0 tfsi na przód?:

- 23950 20,3 0 5

- 23763 20,3 0 5

Dzięki!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Textary pasujące do oryginału 8E0698151G montowanego w zaciskach pod tarczę 320/30mm:

TEXTAR 2376302

TEXTAR 2376381

TEXTAR 2376306

Edytowane przez BeyerBrown
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :D

Hej, jeszcze jedna prośba. Pod oryginalne klocki 8E0698151G dla 320mm od 2.0 tfsi, jakie ferodo najlepiej?:

- FDB1827

- FDB1629

Zamówiłem texstary ale nie mają blaszek zagiętych przylegających do jarzma, tak jak tutaj na zdjęciu:

https://hamulcesklep.pl/upload/towary/1/2376302.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dziękuje :D

Hej, jeszcze jedna prośba. Pod oryginalne klocki 8E0698151G dla 320mm od 2.0 tfsi, jakie ferodo najlepiej?:

- FDB1827

- FDB1629

Zamówiłem texstary ale nie mają blaszek zagiętych przylegających do jarzma, tak jak tutaj na zdjęciu:

https://hamulcesklep.pl/upload/towary/1/2376302.jpg

FDB1629

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

w tym aucie były dwa rodzaje, jeden pasuje drugi nie

1 - 46.5 mm

2 - 52.4 mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

a od a8d3 :facepalm: zaciski takie same co moje ate 973 oraz 974 wiec 321x30 powinny być te same wg ety numery różnią się tylko 8e0 i 8f0 reszta ta sama??

w tym aucie były dwa rodzaje, jeden pasuje drugi nie

1 - 46.5 mm

2 - 52.4 mm

:huh:

Edytowane przez Klawisz-84
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie zaciski jak na foto, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. :)

ppz8b5cr.jpg

Edytowane przez sebamol
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki kupujesz pod zaciski a nie podtarcze, poza tym nie wiemy jaka jest ich glebokosc, nikt z fusow nei wywrozy ;]

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie tarcze, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. :)

ppz8b5cr.jpg

Daj zdjęcie od przodu zacisku i zdjęcie tarczy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

klocki kupujesz pod zaciski a nie podtarcze, poza tym nie wiemy jaka jest ich glebokosc, nikt z fusow nei wywrozy ;]

To wiem, po prostu się pomyliłem przy pisaniu, już poprawiłem w poście...dziękuję za dobitne zwrócenie uwagi :) oki a jak odpowiedzieć Ci co do głębokości? jak to sprawdzić???

Witajcie, mam do Was pytanko...posiadam takie tarcze, podobno od A6 C5 czy nie ma problemu aby podeszły do A4 B7...? Jakie pod to klocki...tzn. na drut czy z blaszkami ??? Poza tym mam ładne tarcze - mierzyłem średnica 320, co jeszcze pomierzyć, aby wiedzieć czy podejdą do tych zacisków? Sorki za marudzenie i dzięki...Pozdr. :)

ppz8b5cr.jpg

Daj zdjęcie od przodu zacisku i zdjęcie tarczy

Dev, dzięki za zainteresowanie:) foto zacisku wstawiam, ale tarczy nie mam muszę zrobić dopiero...

quu27xxp.jpg

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...