Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

W jakim stopniu ta osłona od w8/334mm będzie kryła tarczę 345mm?...innymi słowy,czy osłona będzie widoczna,czy też nie?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Godzinę temu, poloaudi napisał:

Ok dzięki. A dysponuje ktoś nr tych zacisków bo można je pomylić z zaciskami pod 320 ?

Osłony z S4 i przewody z C6?

osłony mam z jakiegoś vw i tarcza jest schowana ,przewody mam z helli w oplocie, te które miałem pod zwykłym zaciskiem z s4 i wszystko gra

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Konkretne pytanie,czy rozstaw 3ech z 4rech śrub osłon 8E0 615 311-312/C będzie pasował pod stalowe zwrotnice od s4b5/w8?

Bo osobiście wolałbym założyć te osłony,gdyż w większym stopniu zakrywają tarczę,a ewentualne wywiercenie 4tego otworu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu,jest na tyle miejsca w stalowej zwrotnicy...tylko,czy te trzy otwory na osłonie i zwrotnicy będą się pokrywały?

Patrząc na zdjęcia,jest na 90% szans.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, isidur napisał:

Konkretne pytanie,czy rozstaw 3ech z 4rech śrub osłon 8E0 615 311-312/C będzie pasował pod stalowe zwrotnice od s4b5/w8?

Bo osobiście wolałbym założyć te osłony,gdyż w większym stopniu zakrywają tarczę,a ewentualne wywiercenie 4tego otworu nie będzie stanowiło najmniejszego problemu,jest na tyle miejsca w stalowej zwrotnicy...tylko,czy te trzy otwory na osłonie i zwrotnicy będą się pokrywały?

Patrząc na zdjęcia,jest na 90% szans.

osłony z W8 pasują p&p i z zapasem wchodzą pod 345mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Koledzy czy pod tą felgę wejdzie zestaw 345 z Q5? Teraz jest 320 z Q5 i zacisk ma ok 3mm luzu od ramion felgi i jest ok. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, poloaudi napisał:

IMG_20180122_114352.jpg

ile cali ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, poloaudi napisał:

17 cali

wejdą

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Super dzięki.

A jak z osłonami pod takie zaciski?

320 co mam dały by radę czy coś innego?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, poloaudi napisał:

Super dzięki.

A jak z osłonami pod takie zaciski?

320 co mam dały by radę czy coś innego?

musisz dac z S4

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 minut temu, Dev napisał:

musisz dac z S4

Podziękował. Teraz trochę szczęścia żeby upolować zaciski w normalnych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 godziny temu, Dev napisał:

osłony z W8 pasują p&p i z zapasem wchodzą pod 345mm

To już dzięki wam wiem,ale chciałbym zapodać osłony 8E0 615 311-312/C wiem,że mają 4 otwory,trzy z nich powinny pasować na metalową zwrotnicę...ale czy pasują,to jest zasadnicze pytanie?

Te osłony mają większą powierzchnię,obrazowo zaczynają się na godzinie 16tej,a kończą na 13tej podczas ,gdy te od w8 kończą się na godzinie 10tej...mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

8 minut temu, isidur napisał:

To już dzięki wam wiem,ale chciałbym zapodać osłony 8E0 615 311-312/C wiem,że mają 4 otwory,trzy z nich powinny pasować na metalową zwrotnicę...ale czy pasują,to jest zasadnicze pytanie?

Te osłony mają większą powierzchnię,obrazowo zaczynają się na godzinie 16tej,a kończą na 13tej podczas ,gdy te od w8 kończą się na godzinie 10tej...mam nadzieję,że wiecie o co mi chodzi.

teraz pytanie, do jakiego auta ma to trafic ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Do passata b5 fl,mam już wszystko,co potrzebne(niemal wszystko,poza tarczami i klockami,ale to najmniejszy problem)są zwrotnice,zaciski,jarzma,teraz myślę nad blachami te od s4b6 bardziej mi leżą,tylko nie wiem,jak z rozstawem otworów pod ich mocowanie.

Na oko wygląda to dobrze powinny pasować,ale na pewności nie mam.Może mi ktoś zmierzyć rozstaw śrubek mocujących osłonę w alu zwrotnicy wymiar a i b?...może być też do tej górnej,czyli od 3ciego do 4tego otworu,licząc od dołu.

Miałbym wtedy 100% pewności.

osłona tarczy s4b6.jpg

Edytowane przez isidur
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

18 minut temu, isidur napisał:

Do passata b5 fl,mam już wszystko,co potrzebne(niemal wszystko,poza tarczami i klockami,ale to najmniejszy problem)są zwrotnice,zaciski,jarzma,teraz myślę nad blachami te od s4b6 bardziej mi leżą,tylko nie wiem,jak z rozstawem otworów pod ich mocowanie.

Na oko wygląda to dobrze powinny pasować,ale na pewności nie mam.Może mi ktoś zmierzyć rozstaw śrubek mocujących osłonę w alu zwrotnicy wymiar a i b?...może być też do tej górnej,czyli od 3ciego do 4tego otworu,licząc od dołu.

Miałbym wtedy 100% pewności.

osłona tarczy s4b6.jpg

a co masz za problem przypasowac to wszystko jak jeszcze nie jest poskładane ?

musisz jeszcze sprawdzic proste dolne wahacze bo w B5L były na mały sworzen i treba zmieniac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Problem polega na tym,że nie znam tych wymiarów w zwrotnicy od a4b6,tym samym na osłonie.

O ile mogę je bez trudu złapać na zwrotniach od s4b5,o tyle nie mam jak tego zrobić w tych aluminiowych.,a muszę je znać chcąc kupić te osłony.

Od jakiego modelu auta mają być te dolne wahacze?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, isidur napisał:

Problem polega na tym,że nie znam tych wymiarów w zwrotnicy od a4b6,tym samym na osłonie.

O ile mogę je bez trudu złapać na zwrotniach od s4b5,o tyle nie mam jak tego zrobić w tych aluminiowych.,a muszę je znać chcąc kupić te osłony.

Od jakiego modelu auta mają być te dolne wahacze?

dlatego tez nie cuduj tylko kup nowe od W8

dolne wahacze od kazdego A4 B5

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzięki za info.Co do tych blach,jak nie uda mi się zdobić wymiarów od tych alu,to będę zmuszony kupić te od w8,niemniej jednak proszę ludzi dobrej woli o podanie mi tych wymiarów.

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie prosze o opinie rzetelna. Mam do kupienia za smieszne pieniadze zaciski zr18 i zl18 do B7.Aktualnie mam zacisk od a6 c6 z tarcza 345mm.

I teraz pytania

1 Czy jest sens przechodzic na zacisk Zr18/Zl18 ??

2 Czy tarcza Zimmerman 345mm + Ferodo DS Performance podejda do zr/zl18 ??

3 Czy na zaciski do B7 zr/zl18 wejdzie felga 19 et35 ???

Edytowane przez Mizur138
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...