Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Kolego @Dev nie można do Ciebie wysłać PW więc napiszę tutaj.

Chcę wymienić u siebie w B6 ori zestaw hamulców, teraz mam przód 1LB - 288x25 i tył 1KD - 245x10. Chcę wymienić przód na 320x30 i tył na taki żeby do tego pasował (myślałem nad 288x12. Z tyłem chodzi o to żeby był jak najprostszy do wymiany i żeby nie był za mały w stosunku do przodu.

Czy jest opcja u Ciebie zamówić taki zestaw wraz z regeneracją? ewentualnie samą regenerację jeśli nie handlujesz zaciskami itp. 

Daj jakieś info na PW z info czy podejmujesz się tematu i jaka kasa za to.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

5 minut temu, Dev napisał:

zadzwoń jutro

nr ponizej

ok. jutro się odezwę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dostałem link pod swoim tematem i w tym temacie trochę poczytałem ale nie znalazłem odwiedzi a niestety temat ma swoje 300 stron i raczej tego nie przewertuje :( mam pytanie do was mianowicie chciałbym założyć u siebie większe heble z tyłu.. a4 b5 ośka mam 245x10mm. Na przód juz mam plan bo jarzmo 451 i tarcza 312 więcej nie potrzebuje.. tylko co z tyłem ? Od czego konkretnie szukać zacisku itd żeby zwiększyć ta tarcze? Pozdrawiam !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, JarcioA4 napisał:

Dostałem link pod swoim tematem i w tym temacie trochę poczytałem ale nie znalazłem odwiedzi a niestety temat ma swoje 300 stron i raczej tego nie przewertuje :( mam pytanie do was mianowicie chciałbym założyć u siebie większe heble z tyłu.. a4 b5 ośka mam 245x10mm. Na przód juz mam plan bo jarzmo 451 i tarcza 312 więcej nie potrzebuje.. tylko co z tyłem ? Od czego konkretnie szukać zacisku itd żeby zwiększyć ta tarcze? Pozdrawiam !

https://a4-klub.pl/topic/273591-upgrade-hamulca-tylnego-w-autach-fwd-280mm/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

Troche tam czytałem, a jest opcja na 245x10 na 256x22, to by mi w zupelnosci wystarczyło :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, JarcioA4 napisał:

Troche tam czytałem, a jest opcja na 245x10 na 256x22, to by mi w zupelnosci wystarczyło :)

lepiej 280

  • Pomoc techniczna 1
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 minuty temu, Dev napisał:

lepiej 280

No dobra przewertuje ten temat bardzo dokładnie, mówisz ze tak znajdę wszystkie informacje i nie będę musiał dopytywac ? :D pytam o to ponieważ moje hamulce z tyłu juz kończą zywot a jednak lepsze hamowanie by się przydało :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

4 minuty temu, JarcioA4 napisał:

No dobra przewertuje ten temat bardzo dokładnie, mówisz ze tak znajdę wszystkie informacje i nie będę musiał dopytywac ? :D pytam o to ponieważ moje hamulce z tyłu juz kończą zywot a jednak lepsze hamowanie by się przydało :)

jak będziesz szukał to mam na tył zaciski z jarzmami po regeneracji na tarcze 256/22mm

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 minuty temu, Dev napisał:

jak będziesz szukał to mam na tył zaciski z jarzmami po regeneracji na tarcze 256/22mm

W jaki sposób mogę się z tobą skontaktować na pw ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, JarcioA4 napisał:

W jaki sposób mogę się z tobą skontaktować na pw ?

możesz zadzwonić.nr ponizej

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

1 minutę temu, Dev napisał:

możesz zadzwonić.nr ponizej

Zadzwonię jutro :) ps. W wersji na telefon nie pokazuje podpisów temu głupio zapytałem :/

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Dev Szukam czegoś na tył do b6, z przodu siedzi juz 345, więc optymalnie byłoby z tyłu 300 osadzić. Masz może coś na stanie? Ew. można jakoś pokombinować z tyłem z czegoś innego niż s4? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

5 minut temu, Krzysieqq napisał:

@Dev Szukam czegoś na tył do b6, z przodu siedzi juz 345, więc optymalnie byłoby z tyłu 300 osadzić. Masz może coś na stanie? Ew. można jakoś pokombinować z tyłem z czegoś innego niż s4? 

To nie jest temat informacyjny odnośnie stanu magazynowego Dev'a, chcesz wiedzieć co ma do sprzedania, to zadzwoń do niego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

41 minut temu, Krzysieqq napisał:

Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie.

Wystarczy poczytać kilka ostatnich stron i większość jest opisana. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, Krzysieqq napisał:

Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie.

p&p tylko z S4 B6/7

zaciskow nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

9 godzin temu, Krzysieqq napisał:

Dobra to może pytanie skonstruuję inaczej. Z czego można złożyć tył do quattro B6 300 oprócz S4. Próbowałem to znaleźć w tym wątku, ale nie jestem w stanie.

A czemu ma nie być s4?  Za drogo?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

@Wandej Może słabo szukam na alledrogo albo olx, ale aktualnie nie jestem w stanie znaleźć nic z s4 na tył (mówimy tutaj o rozsądnych cenach a nie za 2k :)) Dlatego się zastanawiałem czy można coś innego na tył wsadzić niż zestaw z s4, może coś złożyć co przypasuje na tył

@Dev a jakieś zestawy które nie są p&p ? 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, Krzysieqq napisał:

@Wandej Może słabo szukam na alledrogo albo olx, ale aktualnie nie jestem w stanie znaleźć nic z s4 na tył (mówimy tutaj o rozsądnych cenach a nie za 2k :)) Dlatego się zastanawiałem czy można coś innego na tył wsadzić niż zestaw z s4, może coś złożyć co przypasuje na tył

@Dev a jakieś zestawy które nie są p&p ? 

Jak zaczniesz dostosowywać zestaw który nie jest p&p wyjdzie podobna kasa co S4. Napisz na forum do JawoR36 on powinien mieć w normalnych pieniądzach

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...