Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

Pytanie z innej beczki czy zaciski z a3 8p 3.2 (345/310)  podejdę do A4 B6? Czy lepiej nie kombinować i znaleźć zestaw z S4 B6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

35 minut temu, damian_jmj napisał:

Pytanie z innej beczki czy zaciski z a3 8p 3.2 (345/310)  podejdę do A4 B6? Czy lepiej nie kombinować i znaleźć zestaw z S4 B6?

przednie zaciski podejda ale potrzebujesz nowe przewody metalowe i uchwyty do nich (mam na zamiane jak chcesz)

tył nie podejdzie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 7.12.2017 o 22:22, Dev napisał:

Mam dwa kompletne zestawy 300/22mm na tył z S4 B6/7

Ktoś chętny ?

 

DEv masz 300 na tył może, bez tego zestawu awaryjnego co trzymasz? :) Tył mi się kończy, więc dobry czas na przejście jak nie to będe musiał wskoczyć na 288.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

3 godziny temu, mikrus36 napisał:

DEv masz 300 na tył może, bez tego zestawu awaryjnego co trzymasz? :) Tył mi się kończy, więc dobry czas na przejście jak nie to będe musiał wskoczyć na 288.

nie mam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć wszystkim. Niedlugo skoncza mi sie klocki i tarcze tyl. Chcialbym wymienic hamulce na większe (obecnie standardowe). Pytanie: czy bezpieczne byloby najpierw wrzucenie na tyl 288 majac na przodzie także 288? (Przod wymienilbym z czasem na 320; obecnie mam praktycznie nowe tarcze i klocki).

Z gory dziekuje za odpowiedz!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Godzinę temu, Big Lebowski napisał:

Cześć wszystkim. Niedlugo skoncza mi sie klocki i tarcze tyl. Chcialbym wymienic hamulce na większe (obecnie standardowe). Pytanie: czy bezpieczne byloby najpierw wrzucenie na tyl 288 majac na przodzie także 288? (Przod wymienilbym z czasem na 320; obecnie mam praktycznie nowe tarcze i klocki).

Z gory dziekuje za odpowiedz!

będzie lipa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Naprawdę, nikt nie potrafi udzielić odpowiedzi na moje pytania? [emoji33]

Przód bym obstawił , że bez problemu ... tył może jakiś dystans pod jarzmo pewnie wpadnie podobnie jak w b5 ;) ... pytanie tylko jak gruby.
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale to jak założysz zacisk i jarzmo to sam dojdziesz ...7-10 mm ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Hamulce na tarcze 312mm, zacisk prawy przód, urwany odpowietrznik, da się coś z tym zrobić ? Ktoś zna wymiary odpowietrznika ? Są jakieś zestawy naprawcze ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

W dniu 19.04.2018 o 06:34, Big Lebowski napisał:

Cześć wszystkim. Niedlugo skoncza mi sie klocki i tarcze tyl. Chcialbym wymienic hamulce na większe (obecnie standardowe). Pytanie: czy bezpieczne byloby najpierw wrzucenie na tyl 288 majac na przodzie także 288? (Przod wymienilbym z czasem na 320; obecnie mam praktycznie nowe tarcze i klocki).

Z gory dziekuje za odpowiedz!

Potwierdzam co napisał Dev, jest lipa. W trakcie zmiany miałem okazję jeździć tak kilka dni zanim zmieniłem przód. 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

2 godziny temu, roball napisał:

Hamulce na tarcze 312mm, zacisk prawy przód, urwany odpowietrznik, da się coś z tym zrobić ? Ktoś zna wymiary odpowietrznika ? Są jakieś zestawy naprawcze ?

Daj sobie spokoj z zestawem naprawczym te zaciski sa tanie jak barszcz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

28 minut temu, wesz82 napisał:

Daj sobie spokoj z zestawem naprawczym te zaciski sa tanie jak barszcz.

no faktycznie szrota można kupić za <50zł, ale do tego na wstępie zestaw naprawczy za drugie tyle i nowy odpowietrznik. Czyli 100zł i trochę roboty własnej lub 170 zł i regenerowany. To nie jest tanio jak barszcz, czyba, że chcesz mi sprzedać w cenie barszczu ;)

Jaki jest wymiar tego odpowietrznika ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 godzin temu, roball napisał:

no faktycznie szrota można kupić za <50zł, ale do tego na wstępie zestaw naprawczy za drugie tyle i nowy odpowietrznik. Czyli 100zł i trochę roboty własnej lub 170 zł i regenerowany. To nie jest tanio jak barszcz, czyba, że chcesz mi sprzedać w cenie barszczu ;)

Jaki jest wymiar tego odpowietrznika ?

Za 50zł masz zestawy naprawcze na oba zaciski i odpowietrzniki.  Po za tym te zaciski są bardzo rzadko zapieczone itp. Przewaliłem pewnie ze 100kpl i nawet jeden się nie trafił żeby stał tłok

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

6 minut temu, Wandej napisał:

Za 50zł masz zestawy naprawcze na oba zaciski i odpowietrzniki.  Po za tym te zaciski są bardzo rzadko zapieczone itp. Przewaliłem pewnie ze 100kpl i nawet jeden się nie trafił żeby stał tłok

Dokładnie.

Za śmieszna kasę kupi zacisk,przełoży i znów będzie normalnie;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie, a może ktoś z tu obecnych chciałby sprzedać mi zacisk przedni prawy 312mm ? ;) Mam b6. Pozdrawiam 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jak dla mnie bezsensu czekac.

Zacisk w b6 jest w smiesznej kasie ale Tobie bardzo zalezy na to by kupic z forum..

Chcesz dzwon do Deva on pewnie ma gdzies w kieszeni taki zacisk a jak nie ma to doradzi z czego szukac...

Tutaj masz 2 min szukania..

http://allegro.pl/zacisk-prawy-przod-audi-a4-b6-3-0-quattro-2002-i6916710500.html

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

7 godzin temu, wesz82 napisał:

Jak dla mnie bezsensu czekac.

Zacisk w b6 jest w smiesznej kasie ale Tobie bardzo zalezy na to by kupic z forum..

Chcesz dzwon do Deva on pewnie ma gdzies w kieszeni taki zacisk a jak nie ma to doradzi z czego szukac...

Tutaj masz 2 min szukania..

http://allegro.pl/zacisk-prawy-przod-audi-a4-b6-3-0-quattro-2002-i6916710500.html

I do tego 312tki

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...