Skocz do zawartości
IGNOROWANY

Upgrade hamulców w A4 B6/B7


H4mm3R

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 12.7 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Panowie, proszę o potwierdzenie czy dobrze myslę, zaciski tył z audi a6 c6 elektryczne, nie podejda do b6

Tarcze 288 tył i 321 przód z audi a6 c6 nie podejdą do b6?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

koles mnie zapewniał, że bez problemu przód wejdzie, bo podobno kiedyś zmieniał i pasowało


bede miał foty to wrzuce, moze to jakiś inny setup

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

jak ma przod wejsc jak jest z 10mm roznicy w glebokosci tarczy, tyl tez pewnie nie podejdzie, wystarczy wymiary sobie wygoglowac

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tak jak @pioteros napisał - tarcze od A6 to tylko do A6.
Chcesz większe do A4'ki to musisz dokupić odpowiedniej wielkości i oczywiście z dobrym ET czyli dla A4'ki.

Zaciski no problemo - 321mm i 345mm :)

I oczywiście na elektryczny ręczny też nie mamy szansy :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Tył jest elektryczny, czyli odpada. Zaciski przednie chyba podejdą, ale i tak trzeba kombinowac z przewodem hamulcowym. Jednym słowem daj sobie spokój.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dlaczego ?

ja mam przod 345 z B8 a tyl 300 z S4 B7

Dev montował. Nie dalo rady wrzucic przedniego zacisku z S4 B7, bo mam felgi 17" z lipnym wypelnieniem.

wsio było juz gotowe ale felga wszystko popsuła.

Dev podrapał sie w głowę, podreptal do swojego magazynku i przyniósł sliczne wychuchane czerwone zaciski z jarzmami i nowymi klockami Galfera.

przewody poszły z Q5 i juz jeżdżę tak ponad rok.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale ja nie napisałem, że się nie da, tylko, że raczej nie warto się w to pchac według mnie, ponieważ te zaciski nie są 100% P&P ;)

Edytowane przez staniek
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Dzieki za odp i podpowiedź. Czyli z b8 przód podejdzie z przewodami od Q. I wszystko powinno byc ok? Pytam bo 2.0tfsi z b7 sa bardzo drogie 600zl a z b8 mozna dostać juz za 300. Nie wiem jak brzewody od Q.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Zaciski pod 320mm czy też pod 345mm można tanio kupic z A6 C6.

Jeśli chcesz te z B8 to podpytaj Kolegę wyżej, przewody muszą byc wtedy z Audi Q5 (jeszcze kwestia prowadzenie i mocowania tego przewodu?).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

321mm zalozone, troche pojezdzone, zobaczymy jak dalej beda sie sprawowac :)

ps. troche offtopicznie, zalozylem tez 17 225/45/17 + 321mm i mam wrazenie jakby do samochodu wsiadly z dwie osoby, ktore waza z 100kg a spalanie skoczylo z 2 litry na 100 ;-p tez mieliscie takie odczucia?

Temat przeczytany praktycznie od początku, wiem co i jak, ale nie daje mi spokoju post kolegi maciejski. Jakie macie wrażenia po przekładce 321mm? Bo nie chcę aby zawiecha bardzo cierpiała i jakieś tam osiągi na mega sporadycznym wykorzystywaniu możliwości większego zestawu.

Dzięki

Edytowane przez asmaxx
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

na pewno stracisz nieco na osiągach ale to raczej mało kto odczuje. Dobry hebel to super sprawa ale trza też go jednak wykorzystać :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Chłopaki jak wygląda sprawa koła zapasowego po przekładce na 320 300? 19 koło w bagażniku?

17` avus z s4 :hi:

Jak zawsze konkretna odpowiedz od konkretnej osoby :hi:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Panowie jak złapać kontakt z Devem? Potrzebuje go do upgrade hamulców w A6 2.7bit.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...