Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 AHU] Nie działa prędkościomierz i obrotomierz


adinho16

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Mam taki problem. Otóż w sprowadzonym audi nie działa obrotomierz ani prędkościomierz. Co najdziwniejsze raz gdy zapaliłem silnik zaczął chodzic obrotomierz a po jego ponownym włączeniu juz nie działał a jego wskazówka tylko drżała. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją ? Prosiłbym o jakies wskazówki jak to naprawić :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

tam nie ma żadnych linek :decayed: tylko elektryka, podłącz VAG i sprawdz 17 Instruments czy są jakieś błędy

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No więc tak: nie bardzo kumam o co chodzi z tym VAG i raczej tego nie posiadam. Prosiłbym o szersze instrukcje.

chodzi o interfejs diagnostyczny i program vag com którym mozesz łączyc sie z autemdiagnozujac usterki i nie tylko :wink4:

poszukaj w FAQ diagnostyka vag

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

poszukaj ludzi w twojej okolicy może ci ktoś pomoże w diagnostyce jak posiada VAGa

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem ale zauwazylem ze stalo sie to dopiero po tym jak zmienialem zarowki od oswietlenia czy moze to byc spowodowane tym ze nie wszedzie sa takie same tzn jedne mam 1.1 W a drugie 1.2W???Narazie jezdze bo to nie dokucza ale mozliwe ze siadzie w trasie a wtedy za mandat zabule 10 razy tyle co naprawa;(

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

ja mam ten sam problem ale zauwazylem ze stalo sie to dopiero po tym jak zmienialem zarowki od oswietlenia czy moze to byc spowodowane tym ze nie wszedzie sa takie same tzn jedne mam 1.1 W a drugie 1.2W???Narazie jezdze bo to nie dokucza ale mozliwe ze siadzie w trasie a wtedy za mandat zabule 10 razy tyle co naprawa;(

Zobacz czy masz dobrze wtyki powpinane do licznika bo tu może być przyczyna, a nie w wartościach mocy zarówek co za tym idzie jasność świecenia.[br]Dopisany: 09 Kwiecień 2008, 17:56 _________________________________________________

poszukaj ludzi w twojej okolicy może ci ktoś pomoże w diagnostyce jak posiada VAGa

Z pomoca nie będzie trudno jak ma w profilu miejsce pobytu: POLAND :polew: :polew: Sorry za OT

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Cześć - wpadnij na nasz spot Świdnicki 11-go maja

http://www.a4-klub.pl/smf/spoty_swidnickie_najblizsze_spotkanie_11_maja_2008_1400-t23933.1080.html

...mam VAG - podłączę i odczytam Ci te błędy (jeśli wytrzymasz do tego czasu). Nie powiem co mu dolega ale dostaniesz plik z błędami, a do nich pomoc na 100% znajdziesz tu na forum. Nie jestem specem ale albo kabelki przy stacyjce, albo czujnik prędkości w silniku albo może jakiś bezpiecznik.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...