Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[B5 ADR] Spot Opole I okolice


paulooo

Rekomendowane odpowiedzi

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

---------- Post dopisany 06-10-2012 at 15:51 ---------- Poprzedni post napisany 05-10-2012 at 17:50 ----------

Niedziela godz.15 Spot grupy Vag Niemodlin pod Biedronka ul.Opolska Zapraszamy!!:naughty:

mam nadzieje ze ktos sie pojawi:a4fan:

...a wy tak czasami nie nalezycie pod vagteam.pl???

Ogolnie to chcialbym przestrzec przed tymi co woza takie naklejki- zwlaszcza z woj. Opolskiego- Znam dobrze macherow tej strony i powiem tylko tyle: bez nich zyje mi sie lepiej.

kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans ,:naughty:

---------- Post dopisany at 14:21 ---------- Poprzedni post napisany at 14:12 ----------

spot bedzie przeniesiony do pizzeri ale poczekamy pod biedra na wszystkich:wink:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans ,:naughty:

o opolskivag.pl nic negatywnego nie slyszalem- przeciwnie, ale waszej grupy nie znam. znacie tych z vagteam?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans ,:naughty:

o opolskivag.pl nic negatywnego nie slyszalem- przeciwnie, ale waszej grupy nie znam. znacie tych z vagteam?

tak, zanam chłopaków z vagteam.pl - Nypal, Przemo, Dziarule, Kornetto itd.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornetto, dziarule w porzadku, ale Nypal ma swoje za skora. A przemo? Robi co Nypal mu powie....

Nypala tutaj tez znaja co starsi- i to nie z najlepszej strony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

kolego my należymy jak już to do opolskivag.pl ale mamy swoja wlasna grupe Niemodlin a teraz bedziemy dzialac pod wlasna nazwa vag4fans ,:naughty:

o opolskivag.pl nic negatywnego nie slyszalem- przeciwnie, ale waszej grupy nie znam. znacie tych z vagteam?

opolskivag.pl jest ok, a nasza grupa dopiero powstaje,jak juz bedzie forum to zapraszamy:hi:

a vagteam nie znam i ja ogolnie to tylko audi80klub , a4klub ,opolskivag, a teraz cos wlasnego szykujemy:naughty:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Kornetto, dziarule w porzadku, ale Nypal ma swoje za skora. A przemo? Robi co Nypal mu powie....

Nypala tutaj tez znaja co starsi- i to nie z najlepszej strony.

wiesz ja chłopaków znam jakieś 3 lata, nie mogę nic złego o nich powiedzieć. To oni wciągneli mnie w temat audi, jak sobie sprawiłem swoją:) A pierwszym moim forum był właśnie vagteam.pl teaz też jestem tu i jest OK:) wychodzę z założenia, że nieważne z jakiego jesteś forum, można zawsze przecież zrobić wspólnego spota, jeżli mamy taka samą pasję:)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Wiesz, ja zamknąłem ten rozdział w moim życiu i nie chce wracać do dyskusji o nich, tym bardziej jeżeli nie uczestniczą w niej, na co zresztą nie mam tez ochoty. Po prostu chciałem dać tylko znać ze jeżeli już pojawię się na jakimś spocie w Opolskim to na takim na którym ich nie ma, lub na takim który nie ma nic wspólnego z Vagteam.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

chłopaki,znowu robimy spocik w Niemodlinie na Biedronce w sobote o 16.00,jeśli jest ktoś chętny to zapraszamy:hi:

Marcin jak juz pisalem dzis wracam z Opola o 22 takze u was w niemodlinie grubo przed 23 bede niestety:doh: mysle ze za 20 winienem byc na miejscu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

zanim przyjechalem do domu od spotknia z wami to zaraz kolo cmentarza mialem haltowanie przez niebieskich :facepalm: pojechalem do nysy do kolegi pomoc mu przy maszynie dowiedzilem fadra w nysie i o 2 bylem juz wolny.

zeby bylo smieszniej o 4 !!!!! pobudka i dalej dzida do roboty teraz godz.12.09 i jak narazi ematiz jest w robocie czekam jeszcze na passata i wymiane rozrusznika oraz moje wozidlo-niewiem kiedy a juz padam na pysk. :facepalm:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...