Skocz do zawartości
IGNOROWANY

[ALL] Angel Eyes LED z ACRYLU


kiblos

Rekomendowane odpowiedzi

Mnie się nawet podoba, tylko mam małe obawy czy jak rozmontuję reflektor, aby to założyć to czy nie stracę na jego szczelności i będzie mi później np parował, kurz się zbierał... :mysli:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

no ale jak sie chlopakowi podoba, to czemu nie, my mozemy sie tylko wypowiedziec a ostateczna decyzje podejmie sam, chyba ciekawie by to wygladalo, a co do montazu to tz mam watpliwosci, zle potem lampe zlozysz i bedziem parowac, chyab ze jest sposob bez rozbieranie... w kazdym badz razie ja go nie znam... :decayed:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

No nie :kox: mi o brweki jadą a takie cus chcą kupować :> przecież to się spali bo 2 tygodniach. Jak juz chcecie ringi to FK całe z ringami .To samo monotwał mój kuzyn do A3 (nie przyznaje się do niego ale w tym wypadu trzeba :gwizdanie: ) padły po dwoch tygodniach i lampy jeszcze do tego parowały teraz ma FK od roku i siwecą za***iście :wink4: jak na ringi . Ale moda na ringi juz mineła i tak jak napisał ykkaudi to nie BMW :thumbdown:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Ale właśnie tu nie chodzi o to czy jest na coś moda, tylko co się komu podoba. Często tu czytam jak ktoś zadaje pytanie w stylu jak coś założyć, a inni mu odpisują że po co to robić skoro tak będzie brzydko...

A brat jak założył to nie miał później problemu z parującą lampą :?:

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach

Jeśli chcesz dodać odpowiedź, zaloguj się lub zarejestruj nowe konto

Jedynie zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony.

Zarejestruj nowe konto

Załóż nowe konto. To bardzo proste!

Zarejestruj się

Zaloguj się

Posiadasz już konto? Zaloguj się poniżej.

Zaloguj się
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...